Калькулятор окупності ГБО

У вашого автомобіля
л/100 км
км
Вартість палива
грн/л
грн/л
Виберіть кількість циліндрів

99% українців, які вирішили поставити газ, роблять це з метою економії. Не секрет, що нинішня ціна на блакитне паливо до 2,5 раза нижча за 95-й бензин. І це дуже вагомий аргумент на користь ГБО. Проте, наважуючись на такі категоричні заходи,

ми мимоволі ставимо запитання зі старої доброї гри: що, де, коли. Що за обладнання ставити, де його встановлювати і коли ж воно окупиться? Саме на останнє з них і відповідає калькулятор.

Чи варта «шкурка» переобладнання, підкаже калькулятор ГБО

На сайті компанії VipGaz Center можна розрахувати, наскільки швидко себе окуплять витрати на встановлення газообладнання. Для цього використовуйте спеціальний газовий калькулятор.

Вам достатньо ввести такі параметри:

 • витрати бензину на пробіг 100 км вашим автомобілем;
 • пробіг за місяць;
 • число циліндрів двигуна;
 • вартість одного літра газу і бензину (ціна за замовчуванням із зовнішніх джерел, але ви можете коригувати значення).

Що покаже калькулятор: статистика окупності в різних цифрах

Усього кілька секунд, і система покаже:

 • як швидко відшкодовуються витрати на газове обладнання (за часом і кілометражем);
 • яку суму коштів ви будете щороку економити після відшкодування витрат на ГБО;
 • кількість зекономлених грошей на кожні 100 км пробігу.

Калькулятор автоматично розраховує дані за актуальним курсом гривні до євро (ми ставимо виключно голландське та італійське обладнання, а його вартість прив'язана саме до євровалюти).

Як відбувається підрахунок

Газова система працює максимально ефективно та економно, якщо встановлена і налаштована правильно. За оптимального налаштування на 10 л бензину витрати газу становлять 11 л. Саме це і враховує наш калькулятор. При підрахунку окупності ГБО до витрат бензину на 100 км додають ще 10% – це і будуть витрати газу.

Щоб економії в житті та на калькуляторі збігалися, важливо довіряти монтаж і обслуговування ГБО тільки професійним установникам.

І команда VipGaz Center із задоволенням виконає весь інсталяційний процес, щоб з новим ГБО ви по-справжньому економили протягом довгих років. Займаємося встановленням газобалонного обладнання з 2001 року. За ці роки наші фахівці перевели на газ тисячі автомобілів різних марок: від демократичних «Ланосів» до представницьких «Лексусів».

Коли окупиться: порівнюємо реальні цифри з підрахунком калькулятора

У середньому окупність ГБО становить 1,3–1,5 року або 4,5 тис. км. Це реальні цифри, які ми отримали, випробувавши обладнання на власних авто.

Хочете, щоб газобалонне обладнання працювало без нарікань якомога довше? – Не забувайте регулярно заїжджати на сервіс.

Перевели машину на газ, проїхали 1000–1500 км – відвідайте VipGaz Center для контрольного ТО. Нульове ТО проводиться безкоштовно, після чого майстер зробить запис у гарантійному талоні. Надалі проводити техогляд системи і регулювання потрібно кожні 10 000 км пробігу.

Чотири фактори, які роблять устаткування ГБО виправданим капіталовкладенням:

 1. Ваш автомобіль – основний засіб пересування, ви користуєтеся ним щодня, за місяць проїжджаєте 300–500 км і більше.
 2. Плануєте користуватися цим транспортним засобом ще мінімум три роки.
 3. Витрати бензину – 10 л і більше на 100 км пробігу.
 4. Ваша машина вже не на заводській гарантії (із встановленням газобалонного обладнання припиняється дія гарантійних зобов'язань виробника).

Якщо всі зазначені умови підходять для вашого авто, то можна сказати, навіть не використовуючи калькулятор витрат газу, що вартість встановлення ГБО окупиться максимально швидко. Перехід на газове паливо – вигідне рішення в будь-якому випадку.

Рахуйте, думайте, зважуйтеся на встановлення. Зробили вибір на користь газу? – Віддавайте перевагу якісному устаткуванню і перевіреній компанії-встановнику. VipGaz Center – це надійність, економія і стабільна робота вашого автомобіля на блакитному паливі!

VipGaz