Встановлення ГБО 5-го покоління

Встановлення ГБО 5 покоління в Києві

Близько мільйона українських автомобілістів уже перейшли на газове паливо, і їхня чисельність постійно збільшується. Таку популярність газобалонного обладнання легко пояснити: пропан мінімум у два рази дешевший від бензину. І цим усе сказано.

Лідер за популярністю серед автовласників – 4-те покоління газових систем. А от ключі від скриньки новаторства та ефективності, беззаперечно, забрали 5-те і 6-те покоління газових систем.

Встановлення ГБО 5-го покоління VIALLE

ГБО 5 поколения

ГБО VIALLE – голландські системи п'ятого покоління для автомобілів з розподіленим впорскуванням палива. Газобалонне обладнання Vialle поставляється для заводського обладнання автомобілів таких брендів, як Hyundai і Volvo. Також на основі технічної документації його розроблено для автомобілів Ford і Dodge, Mitsubishi і Kia, Seat і Chevrolet. І, звичайно ж, рекомендовано для встановлення на суперпотужні Hummer, Lexus, Mercedes-Benz та ін.

Сертифікати Vialle

Встановити ГБО 5 покоління

Систему Liquid Si спеціально доопрацьовано для умов їзди в Україні, беручи до уваги клімат і якість газу, яка часто бажає кращого. У таких системах вилучено газовий редуктор – обсяг палива дозується електронікою.

Вартість встановлення ГБО:

  • 4 циліндри з мотором до 140 Квт – від 1500 євро;
  • 4 циліндри з мотором від 140 Квт – від 1800 євро;
  • 6 циліндрів – від 2200 євро;

Установка ГБО 5

Чим устаткування ГБО 5-го покоління відрізняється від попередніх?

ГБО VialleЦе принципово новий підхід до роботи авто на газі. Такі системи імітують роботу машини на бензині: газ напряму в рідкому стані подається в колектор.

Принципові зміни і плюси газової системи 5-го покоління:

  • газове паливо впорскується в колектор у рідкому стані;
  • форсунки відкриваються за 2 мілісекунди;
  • автоматичне коригування впорскування пропан-бутанової суміші; газова карта залишається незмінною;
  • потужність ДВЗ збільшується на 10% порівняно з 4-м поколінням, а витрати палива зменшуються; у результаті машина рухається швидше, а газу використовує менше – аналогічно, як на бензині;
  • екологічність: значно знижено викиди шкідливих речовин; система відповідає міжнародним екологічним нормам.

Однак за всіх плюсів обладнання не позбавлене недоліків

Команда VipGaz завжди залишається чесною перед кожним клієнтом, тому нагадає ряд недоліків ГБО 5-го покоління, незалежно від виробника.

Окупність ГБО 5

Основний мінус – ціна, вона втричі більша за вартість четвертого покоління. Особливо актуальною є проблема для потужних 6- і 8-циліндрових моторів – окупиться такий апгрейд нескоро.

Але основна проблема – це газовий насос, який забезпечує подачу палива в системі ГБО 5-го покоління. За всієї «просунутості» системи цей насос – його слабке місце. Якщо в Голландії, країні, де винайшли 5-те покоління, немає ніяких запитань до якості палива, то в нашій країні цей насос катастрофічно швидко виходить з ладу через надто брудну паливну суміш. І це не враховується виробником у гарантійних випадках.

Ось так. До того ж, дуже швидко на зміну «п'ятірці» прийшло 6-те покоління систем. Процес можна порівняти з тим, як на заміну новій Windows Vista швиденько вийшла Windows 7, яка своєю перевагою затьмарила всі старання розробників попередньої ОС. У «шістці» немає газового насоса, паливо подається безпосередньо. Саме тому устаткування надійне і працездатне в наших українських умовах.

Чудова шістка

В шестом поколении газового оборудования разработчики пошли еще дальше. Если в 5-ом жидкое топливо впрыскивается в коллектор, то в 6-ом – сразу в цилиндры.

У шостому поколінні газового обладнання розробники пішли ще далі. Якщо в 5-му рідке паливо впорскується в колектор, то в 6-му – одразу в циліндри.

Після встановлення ГБО 6 авто зберігає свої динамічні характеристики. Система ідеально підходить для потужних машин і автомобілів преміум-класу. Що стосується вартості, то це поки що дорого. Ми очікуємо зниження ціни за зростання популярності цього покоління газобалонного обладнання. Перші системи 4-го покоління, які ми встановлювали на зорі популярності ГБО в Україні, теж стільки коштували, як зараз коштує 6-те. Але час іде, і технології дешевшають.

Обираєте ГБО?

Доступне 4-те покоління, вдосконалена «п'ятірка» чи ультрасучасна шоста система? Встановлюйте саме те обладнання, яке підходить під ваш автомобіль, і тоді точно залишитеся задоволені результатом!

VipGaz