Польща
Країна виробництва:
Польща
Сучасні бюджетні системи, які найкращим чином зарекомендували себе в сегменті ціна/якість
від 360 €
Бюджетна вартість

Це найдоступніше належне ГБО на ринку. Від 8 500 грн на 4-циліндровий мотор

Гарантія – 1 рік на всі системи

Надається офіційним виробником обладнання STAG

Новітня електроніка

У лінійці є суперпотужні системи для 4-, 6- і 8-циліндрових авто з прямим впорскуванням.

Комплектация ГБО

Контроллер STAG QBOX PLUS

Контролер STAG GoFast

Емулятор точкового вприску

Універсальный емулятор

Форсунки на 4-х циліндровий мотор

Редуктор STAG R01

Перемикач палива

Кнопка перемикача з індикатором палива

О заводе

Історія найбільшого польського виробника ГБО під брендом STAG почалася 27 років тому. Сьогодні обладнання представлено в більш як 40 країнах світу і займає 50% газового ринку Польщі.

Виробництвом систем STAG займається АТ «АС» із Польщі. Практично за 30-річну історію компанії вдалося не тільки зайняти половину польського газового ринку, але й вийти далеко за його межі. 63% прибутку компанії припадає на продажі систем іноземним партнерам.

trust-people
Довірте машину
команді експертів ГБО і газобалонного обладнання італійського збирання
від 360
Отримати рекомендацію для вашого авто
calculator
Калькулятор окупності
Розрахуй, як швидко окупиться твоя система ГБО при поточних цінах на паливо
Цікавить ГБО в розстрочку?
Встановлення ГБО – це той єдиний випадок, коли економія на паливі значно перевищує % по розстрочці
від 700 грн / міс.

Ще про обладнання STAG

В основному обладнання STAG поставляється в Німеччину, Туреччину, Таїланд і, звичайно ж, в Україну. І якщо системи припали до душі хазяйновитим німцям, то хазяйновитим і економним українцям вони й поготів сподобались.

У нашій країні ці системи вже давно стали «народними»: їх практично без винятку встановлюють на Lanos, Chevrolet Aveo, LADA та інші бюджетні авто. Устаткування на відмінно інтегрується з цими моделями і до того ж коштує недорого порівняно з іншими пропозиціями на ринку. Також у лінійці є суперпотужні моделі систем для двигунів з прямим впорскуванням.

І бюджетне, і преміальне обладнання STAG користується величезним попитом в українських автовласників. І справа не тільки в найкращій ціновій пропозиції на ринку, але і в його хорошій електроніці.

ГБО Стаг

Про комплектуючі

З огляду на те, що вартість систем 4-го покоління досить близька до попередніх версій газового обладнання, комплекти ГБО STAG мають очевидні переваги – ЕБУ. Електронні блоки управління контролюють подачу газу на кожну форсунку. За рахунок блоку управління газова система працює максимально синхронно з бензиновою системою. На практиці це позначається на характері їзди авто – автомобіль на блакитному паливі працює максимально наближено до роботи на бензині..

Крім того, ЕБУ відповідає також за безпеку системи в цілому. Він регулює обсяг газу, який подається у двигун, виходячи з поточних параметрів його роботи. Додатково до цього надійний мультиклапан при пошкодженні паливних магістралей перекриває витікання газу з балона.
Встановлюється обладнання STAG в основному на 4-циліндрові автомобілі. Це передбачено заводськими особливостями системи. Гарантія на обладнання від виробника – 1 рік.

VipGaz