Налаштування форсунок ГБО

Налаштування форсунок ГБО

Ви знали, що в зимовий період у суміші пропан-бутан переважає пропан, а влітку навпаки? Навіть якщо ви ніколи про це не чули, то, ми впевнені, про якість газу в нашій країні ви чули точно.

На щастя, є системи ГБО 4, які добре працюють навіть на вітчизняних морозах. Але в таких умовах у всестійкості навіть надійної «четвірки» є межа. Насамперед страждають форсунки: їх потрібно чистити або з часом повністю замінювати.

Ваш автомобіль почав «барахлити» на газу?

Можливо, проблема саме у форсунках, якщо:

  • потужність мотора істотно впала;
  • мотор працює нерівно, його оберти знижуються;
  • витрати газу збільшуються;
  • трапляються провали в моменти різкої перегазовки.

Приїжджайте у VipGaz Center, якщо ці симптоми спостерігаються у вашому авто при роботі на блакитному паливі. Залежно від стану форсунок виконаємо чистку, калібрування, регулювання або заміну. А після цього налаштуємо їх для оптимальної роботи на авто.

Коли потрібні чистка та регулювання редуктора ГБО

Через неякісний газ у форсунках накопичуються відкладення, які в холодну пору року підмерзають, не дають штоку працювати нормально. Виходить, що на початку роботи, поки авто нормально не прогріється, двигун глухне або троїть. Якщо ж кількість «сміття» сягає критичного рівня, то газ взагалі погано надходить у циліндри.

У такому випадку необхідно розібрати устаткування, виконати чистку і повторне регулювання форсунок. Або ж повністю замінити їх, якщо вони зносилися.

Приїжджайте у VipGaz Center на діагностику, і наші фахівці знайдуть та усунуть проблему.

Якщо несправність викликана саме форсунками, які засмітились, – їх прочистять, а потім виконають регулювання на спеціальному стенді AB test для їх оптимальної та синхронної роботи.

Приїжджайте на чистку форсунок кожні 20 тис. км і будьте впевнені не тільки в оптимальній роботі авто на газу, але і в справності вашого автомобіля.

Коли потрібні ремонт і налаштування форсунок

Крім вихлопів існує ще і механічна складова, яка призводить до несправності форсунок. У форсунках є гумовий наконечник. Він відповідає за впорскування газу в циліндри.

Згодом цей гумовий елемент стирається, а це означає, що в циліндри подається різний обсяг газу. Машина знову троїть при роботі. Виходить своєрідний ефект, що нагадує роботу авто зі зношеними свічками. У такому випадку потрібно ставити нові наконечники – тобто встановлювати елементи ремкомплекту..

Приїжджайте в компанію VipGaz Center для заміни ремкомплекту форсунок кожні 50 тис. км пробігу і будьте впевнені в надійній роботі вашої газової системи.

Калібрування форсунок, коли воно допомагає

У випадках, коли елементи чисті, але двигун продовжує троїти і «провалюватися» під час роботи на газі, швидше за все, форсунки або несинхронно працюють, або пропускають різний обсяг газу при впорскуванні. У таких випадках наші фахівці перевіряють їх на стенді AB test і калібрують для ідеальної подачі палива в мотор.

Вартість калібрування  – 200 грн.

Регулювання форсунок ГБО не виправляє ситуацію: коли потрібно їх міняти

Можна виокремити 2 умови, коли наші фахівці після діагностики виносять вердикт: міняти деталь.

  • Перша – автомобіль не видає потрібної потужності на газі, а на великих обертах взагалі не справляється.

Причина цього проста – ваш установник ГБО, щоб зменшити загальну вартість комплекту, поставив вам невідповідні за потужністю движка форсунки. Вони просто не встигають постачати газ у потрібних обсягах.

  • Друга – форсунки з часом так зносилися, що навіть чистка та калібрування не врятують.

Навіть італійські форсунки (наприклад, ті, які ми встановлюємо при монтажі ГБО) зношуються з часом. Саме устаткування ГБО слугує довше, ніж форсунки, тому останні рано чи пізно доведеться міняти. Різниця, звичайно, є, і велика: заміна через 60 тис. км пробігу або через 200 тис. км. Усе залежить від догляду за ними: своєчасних чистки і регулювання.

Заміна форсунок у VipGaz Center – це:

  • Підбирання форсунок за потужністю до вашого мотору.
  • Установлення якісних елементів виробництва Valtec, AEB.
  • Професійне налаштування форсунок на стенді AB test для оптимальної подачі палива в мотор.
  • Команда професіоналів, які знають і люблять свою справу.

Машина троїть?

Приїжджайте у VipGaz Center на чистку, калібрування, регулювання або заміну форсунок і економте на паливі з ГБО без шкоди автомобілю.

Вартість налаштування форсунок ГБО – від 400 грн.

VipGaz