Професійне встановлення італійського ГБО IV покоління
Ексклюзивний дилер
Детальніше
2 італійських брендів: Autogaz (A.E.B.) і Elpigaz
Потужна база
Дивитися
18 власних боксів для встановлення і сервісу газобалонного обладнання
Біля витоків ГБО
Детальніше
з 2000 року VipGaz одним з перших почав установлювати ГБО в Україні
Експерти на ринку ГБО
Дізнатися більше
Навчаємо майстрів інших підприємств правильно встановлювати та обслуговувати газове устаткування
Передачі на ТБ за участю спеціалістів VipGaz
Вбудована мініатюра для Як подорожувати за кордон на авто з газовою системою
Як подорожувати за кордон на авто з газовою системою
Вбудована мініатюра для Які документи потрібні для ГБО
Які документи потрібні для ГБО
Вбудована мініатюра для Як обрати балон?
Як обрати балон?
Вбудована мініатюра для Скільки часу займає встановлення?
Скільки часу займає встановлення?

Газ на авто: про зародження галузі, команду VipGaz і потужні італійські системи

Українська галузь ГБО зародилася на початку нульових. У 2001 році, коли було зрозуміло, що племена Майя прорахувались у своєму календарі, а світ охопила нова хвиля кризи, в Україні мало-помалу почали встановлювати в авто системи на блакитному паливі.

Прохідне і перевірене

Спочатку все будувалося на простому ентузіазмі, інженерному мисленні та випадково завезеному устаткуванні. Команда VipGaz біля самих витоків працювала практично з усіма системами. Так би мовити, власноруч перевірила все, що можна.

З роками це дозволило нам з купи найрізноманітніших систем обрати устаткування, яке ми стовідсотково схвалюємо, їздимо на ньому самі та встановлюємо клієнтам. Так і склалося:

Клієнтам установлюємо тільки те устаткування, яке монтуємо в наші власні автомобілі.

Італійське ГБО на авто в Україні

Увесь транспорт нашої компанії та приватні авто успішно працюють на системах Elpigaz і Autogas. Це обладнання виготовляється виключно в Італії. В Україні за одиничної дистриб'юторської угоди таке устаткування поставляємо тільки ми – у наші та партнерські центри встановлення.

Як робота з «обраним» обладнанням допомагає робити наш сервіс кращим:

  • Знаємо системи, як власні п'ять пальців. Саме тому встановлюємо їх з точністю досвідченого хірурга.
  • Комплектуючі до устаткування завжди в наявності. Тож для схеми «походіть пішки два тижні», поки приїдуть деталі, у нас просто немає місця.
  • Навіть нові фахівці сервісу швидко навчаються, а постійні співробітники мають своє професійне рішення з приводу ідеального обладнання для конкретних моделей.
  • Без вигадок даємо найкращу, вигідну клієнтам вартість на газ для машини.

І як це відчуєте ви – наші клієнти:

Намагаємося зробити сервіс і ціни такими, як хотілося б нашим клієнтам. У розумних межах, звичайно. Монтаж системи виконаємо швидко, налаштуємо точно, і ваш транспорт безвідмовно працюватиме на інстальованій системі. До того ж установлення обійдеться вам дешевше, ніж у будь-якому іншому сервісі України.

Про команду

Те, що ми постійно працюємо із системами найкращих виробників, для наших фахівців – не привід розслаблятися. Ринок ГБО Італії та Голандії постійно розвивається, системи стають кращими, а з точки зору монтажу – складнішими. Навчання переведенню авто на газ у європейських виробників – це невід'ємна частина роботи у VipGaz Center. Спочатку – під час вступу в команду, а потім – щороку для підвищення кваліфікації. Або частіше, якщо з'являється якась суперновинка.

Про обладнання та налаштування

  • Одна з умов першокласного сервісу щодо переобладнання – хороший «діагностичний оркестр». У нашому арсеналі є чудові «газові» та «бензинові» діагностичні системи.
  • Усе обладнання час від часу оновлюємо. Постійно відвідуємо виставки ГБО для автомобілів в Італії та Польщі.
  • Професійне встановлення і точне налаштування обладнання дозволяє працювати блакитнопаливній системі практично на рівні з бензиновою.

Про підготовку профільних фахівців

  • Якщо ви любите свою роботу, то намагаєтеся виконувати її досконало. З нами все відбувається саме так. Більш як за 15 років у нас зібрався космічний обсяг знань, якими без жадібності ми готові поділитися. Цим і займаємось уже років 7.
  • Один з наших напрямів, крім сервісу, – підготовка фахівців із встановлення газових систем.
  • У VipGaz Center навчаються і підвищують профкваліфікацію встановники з усієї України. Близько 200 фахівців, які навчались у нас, успішно працюють по всій країні. А деякі з них уже заснували власні компанії з переобладнання транспорту на блакитне паливо.

Чому вам вигідно встановити ГБО на авто в Києві у VipGaz Center

Перше «Так»

Вартість пропан-бутанової суміші завжди буде меншою, ніж у бензину з найнижчим октановим числом, який придатний для їзди. І навіть за більших витрат газу на 10–15% від бензину (а менше не буває, повірте) годувати чотириколісного «коня» вигідніше «блакитним кормом». Тим більше, що на 4-му поколінні систем і вищих динаміка і жвавість практично не втрачаються.

Друге «Так»

Чим більше ви їздите, тим очевиднішою є самоокупність устаткування, а економія на паливі – більшою. Насамперед – ви головний претендент на нову паливну систему, якщо щодня користуєтесь власним транспортом, ну, або майже щодня. Сезонні вилазки з гаража не беруться до уваги. Особливо приємно так економити, коли з безвиході доводиться простоювати у корках або накочувати до 100 кілометрів на день.

Третє «Так»

Мотори, що використовують пропан-бутанову суміш, працюють на ура, тим більше, що суміш згорає без нагару. Багато виробників ще в заводських стінах обладнують авто газовими паливними системами і розробляють мотори виключно для роботи на блакитній суміші. З точки зору екології, системи також не відстають від євронорм.

Отже, у вас є 3 «Так», тож приїжджайте встановлювати ГБО у VipGaz Center!

Коли почнеться очевидна економія? Уже з першого дня встановлення системи ви менше витрачатимете грошей на паливо. Що стосується окупності, то чим більше будете їздити, тим швидше система окупиться. У середньому це відбувається після 25 тисяч кілометрів пробігу або через рік експлуатації. Гарантія ж на систему – від 3 років.

Приїжджайте на нашу станцію прямо зараз, і ми встановимо якісне ГБО, в надійності якого переконалися самі. Навіть якщо ви ще не накопичили повну суму для устаткування, все одно чекаємо на вас – ви можете встановити обладнання з розстрочкою платежу. Почніть економити вже сьогодні!

Наші клієнти
VipGaz