Послуги СТО

Крім установлення наша команда виконує обслуговування, налаштування та ремонт газового обладнання, а також інших систем автомобіля.

Приїжджайте на нашу СТО. Навіть якщо у вас бензиновий двигун, команда VipGaz Center допоможе привести ваш автомобіль до ладу.

Послуги СТО: швидка або профілактична автомобільна допомога

Кількість машин, що працюють на газовому паливі в Україні, наближається до мільйона. Сьогодні в тренді автомобілі, на яких ГБО йде вже в комплекті із заводу. Але і власники бензинових моторів масово переходять на газ. Причина зрозуміла: вартість блакитного палива у 2–2,5 раза нижча від бензину. Так що економія після переобладнання відчувається з перших кілометрів пробігу.

Максимум вигоди від переходу на газ отримують тільки ощадливі автомобілісти. Якщо ставитися до обладнання за принципом «поставив і забув», то високоточна апаратура сама нагадає про себе неполадками в роботі і підвищеними витратами пропан-бутанової суміші. Хочете, щоб ГБО працювало як годинник – не забувайте про технічний огляд. Профілактика – гарантія того, що вашому авто ремонт знадобиться не скоро.ГБО на авто

Як часто проходити техобслуговування

Центри VipGaz обслуговують газову апаратуру 2–6-го поколінь – повна палітра обладнання, яка використовується сьогодні. Немає різниці, стоїть на авто простенька «двійка» чи «просунуте» ГБО 6: електроніка і механіка потребують регулярного обслуговування. Справа в тому, що ходові елементи швидше зношуються, а електронний блок час від часу потребує регулювання.

Періодичність проходження планового техогляду

  1. Нульове ТО – проводиться через 1000–1500 км пробігу на встановленому газовому обладнанні. Приємний бонус: «нулівка» – безкоштовна послуга у VipGaz Center для клієнтів, які ставили ГБО на нашій СТО (Київ).
  2. Первинне обслуговування потрібно, коли «намотали» 10 тисяч кілометрів з газовими балонами. Майстри оглядають автомобіль і перевіряють роботу апаратури. Проводиться діагностика і налаштування обладнання. За необхідності зношені деталі замінюються новими.
  3. Строк наступного ТО визначає майстер, беручи до уваги стан ГБО на момент первинного огляду. Дата зазначається в техкнижці.

Форс-мажор: візит на СТО поза графіком

Реальне життя іноді змінює намічені плани. І навіть налагоджена апаратура дає збій. Саме тому водій повинен уважно стежити за роботою газобалонного обладнання і вчасно розпізнавати тривожні сигнали.

3 ознаки, які говорять, що потрібні послуги автосервісу:/p>

  • у салоні відчувається сильний запах газу;
  • движок раптово почав глохнути;
  • витрати пропан-бутану помітно збільшились.

Автомобіль – не театр, не варто чекати «третього дзвінка». Помітили в «поведінці» двигуна хоч один «симптом» – переводьте машину на бензин і швидше на СТО.

З газом або без: комплексне обслуговування автомобіля

VipGaz Center спеціалізується на професійному сервісі ГБО. Компанія встановлює газобалонне обладнання і «супроводжує» в подальшому:

  • обслуговує газову апаратуру;
  • налаштовує форсунки;
  • проводить комп'ютерну діагностику;
  • ремонтує ГБО.

Наші майстри працюють також з бензиновими авто. Потрібно почистити інжекторний двигун, перевірити систему запалювання або провести діагностику машини – заїжджайте. Майстри розберуться з проблемою, а ціни на послуги СТО здивують. Приємно здивують.

Утримувати авто в порядку нескладно. Від власника потрібні турбота і відповідальність, інше довірте професіоналам!

VipGaz