Італія
Країна виробництва:
Італія
Надійні італійські системи послідовного впорскування з новітнім програмним забезпеченням. Працюють у будь-яких умовах.
від 21 625 ₴
3 роки гарантії на ГБО

Заводська гарантія на системи – 2 або 3 роки, залежно від системи.

 

Ідеально для 4-циліндрових

Встановлюємо стандартні системи, а також із дод. упорскуванням і OBD.

 

Зберігає динаміку

Тут використовується, мабуть, найкраща електроніка в сегменті.

 

Комплектація ГБО

Комплект ГБО Alba 32

Комлект ГБО Sequent 32

Комлект ГБО Sequent Plug and Drive

Електронний блок управління

Редуктор

Датчик тиску палива

Редуктор

Датчик тиску

Про завод

Історія BRC почалась у 1977 році з виробництва мультиклапанів. Через 40 років компанія є найбільшим виробником ГБО, з яким безпосередньо співпрацюють Сitroen, Chevrolet, Peugeot.

 

trust-people
Довірте машину
команді експертів ГБО і газобалонного обладнання італійського збирання
від 9300 грн
Отримати рекомендацію для вашого авто
calculator
Калькулятор окупності
Розрахуй, як швидко окупиться твоя система ГБО при поточних цінах на паливо
Цікавить ГБО в розстрочку?
Встановлення ГБО – це той єдиний випадок, коли економія на паливі значно перевищує % по розстрочці
від 700 грн / міс.

Ще про компанію BRC

Компанія BRC з'явилася наприкінці 1960-х років. Спочатку це був усього лише невеликий дилерський магазин з продажу ГБО. Через майже десять років Романо Богетті – власник компанії – розпочав виробництво мультиклапанів. Сьогодні торгова марка BRC Gas Equipment – це найбільший виробник ГБО у світі, що належить італійській компанії M.T.M. S.r.l.

Уже в 1996 році команда BRC, першою в Італії, випустила італійську газову систему з LPG і CNG. Відтоді газові системи BRC користуються неймовірним попитом у всьому світі, далеко за межами європейського газового ринку. Устаткування і сервісні центри компанії представлені більш як у 70 країнах світу. У 2007 році компанія також придбала аргентинську торгову марку Tomasetto Achillethat. Під цією ТМ також запроваджується надійне, більш універсальне ГБО.

Встановити ГБО BRC в Києві

Про системи, яким немає рівних

Системи BRC – це «розумне» довговічне устаткування і найкраще італійське ГБО для чотирициліндрових інжекторних авто. Це відзначено не тільки нашою командою, але й установниками і власниками автомобілів у всьому світі. З лінійки обладнання від BRC наша команда відібрала три оптимальні системи, які встановлюємо на станціях.

Система Alba 32

Її монтуємо на інжекторні авто з розподіленим упорскуванням палива (подача газу у впускний колектор здійснюється в пароподібній формі). Системи Alba 32 підходять для встановлення на автомобілі, які мають до 4 циліндрів.

Система Sequent 32

Це найновіша версія чотирициліндрових систем з розподіленим упорскуванням від BRC. Устаткування створене на базі ранньої системи Sequent 24 у 2015 році. Воно отримало більш серйозне програмне забезпечення, яке дозволяє системі краще відчувати авто і працювати нарівні з рідною паливною системою.

Система Plug & Drive

Це одне з найбільш приголомшливих обладнань, що виходять з конвеєрів BRC. Воно підтримує такі режими роботи авто, як прогрів, робота на холодному моторі, функціонування на повній потужності, а також має обмежений режим аварійного запуску на газі. Воно добре інтегрується з різними типами авто, і навіть використовується як заводська альтернативна система для таких автомобілів, як Сitroen, Chevrolet і Peugeot.

На всі системи BRC поширюється заводська гарантія – від 2 до 3 років, залежно від типу устаткування.

І закінчимо найважливішим: системи BRC відповідають нормам викидів Euro 5 та Euro 6. Усе це підтверджено європейськими сертифікатами відповідності. Тому, якщо вам принципово важливо не тільки їздити на авто з економією, але і вносити свій вклад у турботу про навколишнє середовище, то приїжджайте на встановлення ГБО BRC.

VipGaz