Італія
Країна виробництва:
Італія
Надійні італійські системи послідовного впорскування з новітнім програмним забезпеченням. Працюють у будь-яких умовах.
від 540 €
3 роки гарантії на ГБО

Заводська гарантія на системи – 2 або 3 роки, залежно від системи.

 

Ідеально для 4-циліндрових

Встановлюємо стандартні системи, а також із дод. упорскуванням і OBD.

 

Зберігає динаміку

Тут використовується, мабуть, найкраща електроніка в сегменті.

 

Комплектация ГБО

Комплект ГБО Alba 32

Комлект ГБО Sequent 32

Комлект ГБО Sequent Plug and Drive

Електронний блок управління

Редуктор

Датчик тиску палива

Редуктор

Датчик тиску

О заводе

Історія BRC почалась у 1977 році з виробництва мультиклапанів. Через 40 років компанія є найбільшим виробником ГБО, з яким безпосередньо співпрацюють Сitroen, Chevrolet, Peugeot.

 

trust-people
Довірте машину
команді експертів ГБО і газобалонного обладнання італійського збирання
від 360
Отримати рекомендацію для вашого авто
calculator
Калькулятор окупності
Розрахуй, як швидко окупиться твоя система ГБО при поточних цінах на паливо
Цікавить ГБО в розстрочку?
Встановлення ГБО – це той єдиний випадок, коли економія на паливі значно перевищує % по розстрочці
від 700 грн / міс.

Ще про компанію BRC

Компанія BRC з'явилася наприкінці 1960-х років. Спочатку це був усього лише невеликий дилерський магазин з продажу ГБО. Через майже десять років Романо Богетті – власник компанії – розпочав виробництво мультиклапанів. Сьогодні торгова марка BRC Gas Equipment – це найбільший виробник ГБО у світі, що належить італійській компанії M.T.M. S.r.l.

Уже в 1996 році команда BRC, першою в Італії, випустила італійську газову систему з LPG і CNG. Відтоді газові системи BRC користуються неймовірним попитом у всьому світі, далеко за межами європейського газового ринку. Устаткування і сервісні центри компанії представлені більш як у 70 країнах світу. У 2007 році компанія також придбала аргентинську торгову марку Tomasetto Achillethat. Під цією ТМ також запроваджується надійне, більш універсальне ГБО.

Встановити ГБО BRC в Києві

Про системи, яким немає рівних

Системи BRC – це «розумне» довговічне устаткування і найкраще італійське ГБО для чотирициліндрових інжекторних авто. Це відзначено не тільки нашою командою, але й установниками і власниками автомобілів у всьому світі. З лінійки обладнання від BRC наша команда відібрала три оптимальні системи, які встановлюємо на станціях.

Система Alba 32

Її монтуємо на інжекторні авто з розподіленим упорскуванням палива (подача газу у впускний колектор здійснюється в пароподібній формі). Системи Alba 32 підходять для встановлення на автомобілі, які мають до 4 циліндрів.

Система Sequent 32

Це найновіша версія чотирициліндрових систем з розподіленим упорскуванням від BRC. Устаткування створене на базі ранньої системи Sequent 24 у 2015 році. Воно отримало більш серйозне програмне забезпечення, яке дозволяє системі краще відчувати авто і працювати нарівні з рідною паливною системою.

Система Plug & Drive

Це одне з найбільш приголомшливих обладнань, що виходять з конвеєрів BRC. Воно підтримує такі режими роботи авто, як прогрів, робота на холодному моторі, функціонування на повній потужності, а також має обмежений режим аварійного запуску на газі. Воно добре інтегрується з різними типами авто, і навіть використовується як заводська альтернативна система для таких автомобілів, як Сitroen, Chevrolet і Peugeot.

На всі системи BRC поширюється заводська гарантія – від 2 до 3 років, залежно від типу устаткування.

І закінчимо найважливішим: системи BRC відповідають нормам викидів Euro 5 та Euro 6. Усе це підтверджено європейськими сертифікатами відповідності. Тому, якщо вам принципово важливо не тільки їздити на авто з економією, але і вносити свій вклад у турботу про навколишнє середовище, то приїжджайте на встановлення ГБО BRC.

VipGaz