ГБО в розстрочку

Вся королівська сім'я Великобританії їздить на «Роллс-Ройсах», які спеціально були переобладнані на газ. Якщо навіть там економлять, то що робити нам, простим українцям?

Оскільки ціна устаткування – достатньо значний одноразовий платіж, ми розробили зручну систему оплати наших послуг, щоб умови оплати ГБО у кредит для наших клієнтів були максимально гнучкими, а газові системи – максимально доступними для всіх.

Внести оплату за обладнання у VipGaz Center в Києві ви можете:

 • За програмою «Миттєва розстрочка» ПриватБанку
 • За програмою партнерської фінансової системи «Плати пізніше» без залучення банку-посередника (видається з будь-якою кредитною історією)

Для того, щоб скористатись однією з діючих програм від ПриватБанку, потрібно мати дійсну платіжну карту цього банку.

В особистому кабінеті користувача вказано максимальну суму, доступну для програм:

 • «Миттєва розстрочка»

За допомогою цього ліміту ви зможете виплатити вартість установлення ГБО частково або повністю, а потім протягом 24 місяців або раніше закрити надану позику щомісячними платежами на умовах банку.

Багато наших клієнтів обирають газ на авто у кредит саме за такою системою оплати.

Чим раніше система почне окупати себе, тим вигідніше буде для вашого бюджету.

«Плати пізніше» – партнерський фінансовий оператор, який супроводжує фінансові операції з нашими клієнтами.

Розстрочка від «Плати пізніше»:

 • Три платежі. . Сума до оплати розраховується так: до вартості ГБО додаються 10%, і все це ділиться на 3 – виходить сума вашого щомісячного платежу; розстрочка строком на 3 місяці.
 • Шість платежів. . Сума до оплати розраховується так: до вартості ГБО додаються 20%, і все це ділиться на 6 – виходить сума вашого щомісячного платежу; розстрочка строком на 6 місяців.
 • Десять платежів. . Сума до оплати розраховується так: до вартості ГБО додаються 30%, і все це ділиться на 10 – виходить сума вашого щомісячного платежу; розстрочка строком на 10 місяців.

Починайте заощаджувати на паливі сьогодні, приїжджайте на встановлення ГБО у VipGaz Center, а на зекономлені гроші оплачуйте ГБО в розстрочку.

Що потрібно для оформлення:

 • Паспорт
 • ІПН

Усі умови і підсумкова сума до оплати узгоджуються та оголошуються в момент підписання угоди з вами. Щомісячну оплату платежу можна здійснювати до 20 числа.

4 причини, за якими наші клієнти вибирають газ на авто з розстрочкою:

 1. Не потрібно збирати всю суму, щоб поставити устаткування.
 2. Ви починаєте економити на паливі ще до того, як оплатили обладнання.
 3. Можна вибрати зручний спосіб оплати.
 4. Оплата частинами оформляється на місці, не потрібно нікуди їздити.

Не знаєте, яке устаткування вибрати?

Телефонуйте нам, і фахівці VipGaz Center підберуть устаткування під ваш автомобіль і встановлять його. Поки обладнання монтуватимуть, укладемо договір з вами на газ на авто у кредит. Київ – місто, яке вимагає оперативного вирішення справ. І наша компанія намагається дотримуватися цього. Вибирайте систему ГБО та оплачуйте її частинами у VipGaz Center.

VipGaz