ГБО Autogas Italia

Італія
Країна виробництва:
Італія
Надійна та одна з найбільш технологічно розвинених газових систем італійського виробництва з 1994 року.
від 380 €
Бюджетна ціна

Ваш автомобіль оснащується довговічною системою IV покоління – за все від 8 700 грн

Італійська якість

Устаткування на відмінно працює навіть на не завжди якісному українському газі.

Відповідність Євро 5, Євро 6

Системи відповідають міжнародним нормам захисту навколишнього середовища

Комплектация ГБО

Електронний блок управління

Газовий редуктор пропановий RPG 09

Газові форсунки для 4-циліндрового мотора

Комплект ГБО Autogas Italia

О заводе

В Італії є містечко Модена. Напередодні Нового року тут святкують День міста, а ще виробляють ГБО Автогаз Італія. На заводі працюють 25 фахівців, які обмеженим тиражем випускають високонадійне газове устаткування.

trust-people
Довірте машину
команді експертів ГБО і газобалонного обладнання італійського збирання
від 360
Отримати рекомендацію для вашого авто
calculator
Калькулятор окупності
Розрахуй, як швидко окупиться твоя система ГБО при поточних цінах на паливо
Цікавить ГБО в розстрочку?
Встановлення ГБО – це той єдиний випадок, коли економія на паливі значно перевищує % по розстрочці
від 700 грн / міс.

Невеликий завод з великими амбіціями

Колись з таких обсягів почалося виробництво Ferrari. І ми віримо у велике майбутнє AutoGaz Italia. Якість їх систем точно заслуговує на це.

Значна частина виробленого обладнання призначена для внутрішнього італійського ринку. Але завдяки давній і теплій дружбі з колективом VipGaz частина обладнання відвантажується для встановлення на нашій станції в українські авто. Прекрасні відносини і довгі роки спільної роботи дозволяють AutoGaz Italia надавати клієнтам VipGaz суперконкурентну ціну на ГБО, яку не може запропонувати жодний італійський виробник.

Кілька слів про саме обладнання

AutoGaz Italia розробляє як пропан-бутанові, так і метанові системи, багато говорити про це обладнання не потрібно. Тільки найкращі механічні елементи, найнадійніша електроніка і найсуворіша внутрішня система контролю якості. В обладнанні AutoGas використовуються останні розробки в області ДВЗ для оптимальної роботи кожного мотора на альтернативному паливі.

Точність, прагматичність і високі стандарти якості компанії дозволяють отримувати на виході надійні та продуктивні системи. Ми встановлюємо та обслуговуємо ці системи вже майже 10 років і за цей час переконалися не просто в надійності ГБО «АвтоГаз Італія», а прямо-таки в його безсмертності (за правильного обслуговування, звісно).

Устаткування безвідмовно працює роками навіть у нещадних умовах українського автодору та неякісного палива. Новітні моделі обладнання на наше прохання спеціально розроблені під наші реалії та контролюють систему впорскування з огляду на склад газу.

4 причини встановити італійське ГБО AutoGas:

  1. Виробництво Італія: тут виготовляють дійсно гарне газове обладнання, яке плюс до всього адаптоване під Україну та дозволяє мотору працювати ідеально навіть на нашому паливі.
  2. Більш ніж доступна ціна на ГБО Автогаз (якщо не сказати більше). Незважаючи на існуючий міф серед автомобілістів, що «Італія – це дорого», такі системи за ціною можна порівняти з польським обладнанням. Тож навіщо ставити «Польщу», якщо можна поставити «Італію»? Тим більше що VipGaz – ексклюзивний дистриб'ютор AutoGas в Україні.
  3. Якісні комплектуючі: всі компоненти відрізняються високою якістю виконання, а редуктори AutoGas у нашій команді, яка багато чого бачила, вважаються найкращими.
  4. Відповідність міжнародним стандартам R 110, R 67-01 и ISO 15500, а також Euro 5, Euro 6.

Зателефонуйте нам прямо зараз, розпитайте докладніше про комплектацію та особливості ГБО «АвтоГаз», записуйтеся на встановлення.

А у нас Автогаз, а у вас?

AutoGas Italia – це один з трьох обраних нами виробників газобалонного обладнання. На ГБО Автогаз Італія наші майстри наїздили не одну тисячу кілометрів. Та й зараз їздять. За цей час газове устаткування показало себе як продуктивне обладнання з «невбиваною» електронікою. І це, на наш погляд, один з головних показників його надійності.

VipGaz