Встановлення газу на авто

Notice: Undefined offset: 349 in myoptions_installation_form2() (line 492 of /var/www/vip-gaz/data/www/vipgaz.ua/sites/all/modules/custom/myoptions/myoptions.installation.inc).
 
Ідеальна схема встановлення ГБО
Саме під ваше авто
Виконуємо встановлення за детальною картою монтажу від виробника обладнання. У базі є інструкції для 20 000+ моделей авто
Встановлення
ГБО IV
 
від 290
Отримати рекомендацію для вашого авто
22 важливі особливості установки
На сучасній станції
Ідеальна ізоляція, надійне кріплення, грамотне розташування, облік усіх нюансів експлуатації...
Детальніше
100% Італія
від прямого дистриб’ютора
На відміну від відомих аналогів, усі компоненти систем ГБО AutoGaz Italy та ELPIGAZ виробляються на одному заводі з дотриманням найвищих стандартів ЄС
17-річна експертиза ГБО
Вийшли на ринок ГБО одними з перших у 2001 році. Тепер наша експертиза затребувана колегами по всій Україні

 

Вартість установки ГБО-4
Обычный двигатель
Комплект
Комплект системи ГБО
Форсунки
Визначають динамичність руху та роботу двигуна
Редуктор
Блок управления
Дод. вприск
Збагачує паливну суміш бензином при оборотах > 4000
OBD
Система інтелектуальної коригування подачі палива
Балон
Менеджер може запропонувати ще 56 варіантів балонів
Оптимальний
340
Elpigaz
Оптимальний+
450
Elpigaz
Оптимальный +
500
Elpigaz
Премиальный
560
Elpigaz
Преміальний
560
BRC
Преміальний
650
BRC
Преміальний
770
BRC
trust-people
Довірте машину
команді експертів ГБО і газобалонного обладнання італійського збирання
від 290
Отримати рекомендацію для вашого авто
Що входить у ціну встановлення
Тверда гарантія
3 роки або 100 000 км пробігу на всі системи ГБО
Документи ДАІ
Усі необхідні документи і за запитом – допомога при реєстрації в ДАІ
Нульове ТО
Додатковий контроль і делікатна оптимізація роботи системи після 1000 км пробігу
Перевірка форсунок
Спеціальна перевірка форсунок на стенді
Перевірка запалювання
Повна перевірка системи запалювання ПЕРЕД встановленням
Діагностика до і після
Комп'ютерна діагностика автомобіля перед і після завершення встановлення компонентів ГБО
photo
Чохол для запасного колеса
У комплекті з кожним установленням ГБО на станції VipGaz даруємо фірмовий чохол на запасне колесо – безкоштовно!
Залишилося 23 чохли
Цікавить ГБО в розстрочку?
Встановлення ГБО – це той єдиний випадок, коли економія на паливі значно перевищує % по розстрочці
от 32 € / міс.
calculator
Калькулятор окупності
Розрахуйте, як швидко окупиться ваша система ГБО за поточних цін на паливо
Виконані установки
Infiniti FX35
Elpigaz, 6 циліндрів
Elpigaz, 4 циліндра
Daewoo Lanos
Autogas Italia, 4 циліндра
Subaru Forester
Autogas Italia, 4 циліндра
Станція
на 18 боксів
Потужна технічна база станції VipGaz дозволяє без зайвих затримок обслуговувати клієнтів при встановленні та сервісі ГБО
Ексклюзив обладнання
Означає найкращі ціни на обладнання та водночас постійну наявність усіх комплектуючих на станції
Працюємо
з 2001-го року
Накопичили багатий досвід роботи з усіма системами ГБО, представленими на ринку України в сервісі та встановленні
Ремонтуємо безнадійне
Коли в інших майстрів опускаються руки – ми закочуємо рукави і справляємось із складним ремонтом
Газ на авто у VipGaz Center

У команді VipGaz Center немає випадкових людей. Усі штатні фахівці – справжні майстри своєї справи і сертифіковані установники, які працюють у цій сфері 7–8 років, а багато хто – від самого заснування компанії.

Постійно підвищуємо свою кваліфікацію, ділимося своїми знаннями з іншими і просто добре робимо свою роботу. VipGaz Center – це фахівці, які знають свою справу, вдосконалюються в ній і по-справжньому люблять її.

Встановлення газу на авто у VipGaz Center: так працюють професіонали

Для тих, хто в пошуках гарної команди фахівців

Уявіть, що в один момент усі автовласники Києва почали їздити на авто з ГБО. Цікаво, чи не так? На початку цього року в Україні налічувалося близько 1 млн. авто з ГБО. І, за різними даними, це майже стільки ж, скільки всього автомобілів зареєстровано в Києві.

Кількість переобладнаних на газ автомобілів в Україні з року в рік зростає. Причина цього – встановлення ГБО на авто дозволяє вдвічі скоротити витрати на паливо.

Не тільки економія: 7 причин, чому встановлення ГБО – вигідне рішення

 1. Майже вдвічі зростає ресурс мотора і знижуються витрати масла. Газова суміш прогорає краще за 95-й бензин і не залишає смоляної кіптяви на стінках ДВЗ, а залишає масляну плівку всередині циліндрів.
 2. Обладнання – на користь атмосфері. За складом газове паливо чистіше і в навколишнє середовище потрапляє у 2,5 раза менше шкідливих викидів.
 3. Машина рухається м'якше і тихіше за рахунок кращої дифузії повітря з газовою сумішшю та рівномірного розподілу пропан-бутану по циліндрах.
 4. Універсальність: : автомобілі з останніми поколіннями ГБО (4, 5, 6) можуть працювати на двох видах палива відразу. Закінчився газ – двигун автоматично переходить на бензин. Великий плюс у далеких поїздках: можна проїхати вдвічі далі й не шукати заправку.
 5. Устаткування можна поставити практично на будь-який автотранспорт вітчизняного або зарубіжного виробництва. У нашій компанії нам доводилося ставити обладнання не тільки на авто, а й на катери і військові бронемашини. Головне – правильно підібрати обладнання газової системи і добре все продумати.
 6. Установка окупається в середньому за півтора року. За умови активного використання автомобіля протягом трьох років (річний пробіг – 20–30 тис. км). Особливо вигідно переводити на газове паливо потужні машини з витратами бензину більше 10 л на 100 км.
 7. Компенсація вкладених коштів. З 2015 року в Україні встановлення газового обладнання на авто дозволяє отримати власнику податкову знижку в розмірі вартості поставленого обладнання. Такий «бонус» передбачено в українському Податковому кодексі (детально – у ст. 166.3.7).

    

Оплачену суму потрібно підтвердити платіжними документами (товарні та прибуткові касові чеки, квитанції, копія договору), в яких вказано вартість обладнання і монтажу. Автовласник повинен заповнити декларацію про доходи і віддати в податкову службу за місцем проживання, потім може розраховувати на зазначену знижку.

Один нюанс:: більшість перерахованих переваг є актуальними, якщо встановлено якісне газобалонне обладнання, а монтаж проводився в сертифікованій компанії.

VipGaz Center – найкраще встановлення газу на авто (Київ)

Вирішили поставити газ на машину? Приїжджайте у VipGaz Center прямо зараз. Переобладнання авто під газ – це не просто спеціалізація нашої станції. Ми почали ставити газ на авто одними з перших у Києві та Україні. Коли ви тільки почули про таке обладнання, наша команда вже успішно поставила системи вашим знайомим і незнайомим. Це те, що ми знаємо і любимо. За 15 років існування компанії встановлення ГБО з нової цікавої сфери переросло на справу всього життя.

Наші співробітники регулярно проходять стажування в європейських розробників ГБО. Це дозволяє нам не тільки встановлювати системи за високими європейськими стандартами, а й підвищувати рівень майстерності українських фахівців. За час існування компанії, навчаючись у нас, свій професійний рівень підвищили більше 200 майстрів-установників з Києва та інших українських міст.

Що ми пропонуємо нашим клієнтам:

 1. Встановлюємо тільки сертифіковане обладнання італійських і голландських брендів (ELPIGaz, Auto Gas Italia и Prins). Устаткування цих брендів бездоганно зарекомендувало себе на практиці.
 2. Привабливі ціни. Наша компанія – офіційний представник провідних виробників ГБО на українському ринку (E.G.S., BRC, AutoGas Italia, AutoGaz AC, Prins). Саме тому газове обладнання у VipGaz Center – це вигідне придбання.
 3. Монтаж виконує команда професійних майстрів. У нас працюють досвідчені сертифіковані фахівці.
 4. Правильне встановлення: газ підключаємо за всіма правилами, перед початком монтажу повністю діагностуємо всі системи авто, а після закінчення обов'язково проводимо точне налаштування і тестування системи.
 5. Обладнуємо будь-який автомобіль: від «Ланоса» до «Порше». У будь-якому випадку робота проводиться за високими стандартами: акуратно, точно і, головне, надійно.
 6. Повний сервіс у подальшому. Встановити ГБО – половина справи. Щоб обладнання працювало як годинник, необхідно періодично перевіряти його стан. Наша компанія супроводжує своїх клієнтів після монтажу газобалонної системи. Від'їздили перші 1–1,5 тис. км на новому обладнанні – ласкаво просимо до нас у центр на безкоштовне нульове ТО. Далі достатньо приїжджати на техогляд кожні 10–15 тис. км пробігу.
 7. Відповідаємо за якість. На обладнання надається гарантія – 3 роки, за умови регулярного технічного обслуговування.
 8. Регулювання і калібрування ггазобалонної апаратури проводяться на високоточному обладнанні, що дозволяє ГБО працювати максимально ефективно.

Якість встановленого обладнання ми перевірили на своїх авто (від директора до майстрів-установників). Завдяки цьому отримали цінне придбання: знайшли надійні системи ГБО за співвідношенням якості, технічних характеристик і ціни. Саме тому наші клієнти можуть бути спокійні: ми пропонуємо найкраще обладнання, в якому впевнені.

VipGaz