Встановлення ГБО 4-го покоління

Київ – місто контрастів. На столичних АЗС із лічильником випадкових чисел, мабуть, виставлено різну вартість однакового бензину. Завжди різну, але постійно високу.

Що ж робити автомобілістам? Залишається тільки переходити на альтернативний бік – ставити газ.

Почему в VipGaz устанавливают именно эти системы ГБО

Найоптимальніше рішення в умовах українських газових реалій – ГБО 4. Таке устаткування працює за тим самим принципом, що і паливні системи на бензині, а найголовніше – з апетитом перетравлює газ по-українськи – суміш сумнівної якості. Це означає, що автомобіль працюватиме так само рівно на газі,

як і на нафтопродукті, а саме устаткування слугуватиме довго, незважаючи на газові домішки, звісно, за умови своєчасного ТО. У 98% випадків наші клієнти вибирають ГБО 4-го покоління: Київ уже давно перейшов на четвірку, решта ставлять більш пізнє устаткування газових систем.

Як влаштовано ГБО 4

Балон, блок управління, редуктор, форсунки, мультиклапан і заправний клапан – ось, власне, і вся суперкоманда системи. Впорскування газу розподіляється, паливо через окрему форсунку потрапляє в кожний циліндр двигуна – абсолютна імітація роботи з бензином.

Редуктор регулює тиск газу, а блок управління визначає фазу і дозування впорскування залежно від зовнішніх умов. Розумна система дозволяє автомобілю працювати на новому паливі оптимально та рівно, і це вражає.

Устаткування ГБО 4 і його 6 переваг:

  • економія витрат на паливі;
  • доступна і виправдана вартість устаткування;
  • автоматичний перехід з газу на бензин;
  • партнерська робота ГБО з мотором і збільшення його ККД;
  • мінімальна втрата потужності двигуна;
  • продуктивна робота на газі низької якості;
  • їздиш, як на бензині, а платиш за газ.

Виробники ГБО заявляють, що 4-ка споживає такі самі обсяги газу, як і авто на бензині. Але не будемо приховувати – перебільшення – коника маркетингових схем. Газу споживається більше, але всього на 10%. Навіть за такого розкладу економія на паливі виходить достатньо значною, адже газ у два рази дешевший. І це не одна перемога на рахунку 4-ї суперкоманди.

Приїжджайте встановлювати на авто ГБО 4-го покоління у VipGaz Center

Підберемо, встановимо та налаштуємо обладнання, оптимальне для вашого авто, – дійсно хороше устаткування, яке «потягне» мотор навіть на його граничних можливостях.

Виконаємо встановлення і налаштування максимально точно для оптимальної та ідентичної роботи авто на газі як на бензині. Надамо розстрочку на обладнання, щоб ви почали економити на паливі вже в день його монтування.

VipGaz