Нідерланди
Країна виробництва:
Нідерланди
Сучасне преміум-обладнання, яке оптимально працює за будь-яких умов.
від 21 500 €
Безмежна надійність

Обладнання виготовляється на найкращих заводах у Голландії та Польщі

Послідовне впорскування

Система по-справжньому продуктивно працює на газі

Для метану і пропан-бутану

Оптимально працює на різних газових сумішах

Комплектация ГБО

Система ГБО Prins, форсунки

Система ГБО Prins, редуктор

Система ГБО Prins

Система ГБО Prins, балон

О заводе

Устаткування під брендом Prins – це симбіоз плідної роботи однойменної голландської компанії та японського виробника Keihin.

trust-people
Довірте машину
команді експертів ГБО і газобалонного обладнання італійського збирання
від 360
Отримати рекомендацію для вашого авто
calculator
Калькулятор окупності
Розрахуй, як швидко окупиться твоя система ГБО при поточних цінах на паливо
Цікавить ГБО в розстрочку?
Встановлення ГБО – це той єдиний випадок, коли економія на паливі значно перевищує % по розстрочці
від 700 грн / міс.

Якщо найкраще, то саме Prins

Багатоетапне тестування, виготовлення модулів на найкращих заводах Голландії та Японії робить обладнання Prins винятковим довгостроковим рішенням для переобладнання авто на газ.

Новаторство і безкомпромісне прагнення створити по-справжньому дійове устаткування зробили цю компанію непохитним лідером у сфері ГБО.

Поки інші виробники покращували модулі газових систем, конструктори Prins відійшли від шаблонних схем і створили нову систему з послідовним впорскуванням газу. Це була справжня революція у сфері ГБО. Система почала по-справжньому продуктивно працювати на газу. Така розробка повернулася компанії багатомільйонною кількістю клієнтів. Решта заводів стали повномасштабно повторювати схему впорскування. Але Prins без вагань зробив крок уперед, так само пропонуючи найпрогресивніше обладнання на ринку ГБО.

З чого складається ГБО Prins

Комплексне газове устаткування під брендом Prins – це симбіоз плідної роботи однойменної голландської компанії та японського виробника Keihin. Електронний модуль, редуктор та інші компоненти системи розроблено в Голландії, а форсунки – плід розробок знаменитого японського бренду.

ГБО Prins – ціна надійності, «Голландія» коштує недешево. Коли ви купуєте BMW, то знаєте, що за його високою вартістю стоять потужність і продуктивність. Так само і з «голландським принцом». Надійність, ефективність і безвідмовність системи вивели її на орбіту найкращого газового обладнання, утворивши величезну прірву між цим брендом та іншими виробниками.

Для преміум-авто – преміум-обладнання. Встановлюйте ГБО Prins на сертифікованій газової станції VipGaz Center і отримуйте надійне обладнання та сервіс, які гідні статусу вашого автомобіля. Майстри нашої компанії пройшли спеціальне навчання на заводі Prins і проводять установлення і калібрування обладнання згідно з високими стандартами якості розробників.

4 унікальні властивості газового устаткування Prins, які роблять це ГБО безвідмовним:

  • Працюють на пропан-бутані й метані. Незначна модифікація обладнання дозволяє налаштовувати устаткування для оптимальної роботи на різних газових сумішах.
  • Конструкція устаткування максимально інтегрується в бензинову систему, гарантуючи плавність перемикання між паливними системами. Знижено витрати палива за рахунок розподіленого впорскування.
  • Точна продуктивна робота на газі двигунів від 0,7 до 6 л. Потужний блок керування устаткуванням сам контролює роботу мотора навіть з десятьма циліндрами.
  • Відповідають міжнародним стандартам NEN-EN-ISO 9001: 2008, ISO/TS 16949: 2002, R67-01, R110, R115, ISO 15500.

Телефонуйте нам прямо зараз, розпитуйте докладніше про комплектацію та особливості ГБО Prins, записуйтеся на встановлення.

Замість післямови

Чому команда VipGaz зупинила свій вибір на ГБО Prins

Кажуть, і ми з цим погоджуємося, що все найкраще у сфері ГБО створено в Голландії. Це дійсно високоякісне устаткування, потужності якого із запасом вистачає, щоб приборкати навіть шалений характер авто з моторами великого обсягу при їзді на газі.

VipGaz