Встановлення ГБО на Lexus RX 350

Газ на Lexus RX 350: ставимо з почуттям, розумно, послідовно

Оди «Лексусу» можна співати довго, розхвалюючи зручний салон, бездоганне управління, динамічність і плавність ходу. Японські інженери прекрасно постаралися, дбаючи не тільки про комфорт, але й про безпеку водіїв.

Ще нещодавно власники елітного транспорту насолоджувалися водінням, не звертаючи уваги на апетит машини, яка поглинає 14–18 л бензину на 100 км при спокійній їзді. Але з урахуванням пробок і динамічного пересування витрати збільшуються до 20 л для тієї самої відстані.

Газ – це вигідно

Постійно зростаюча ціна бензину підвела автолюбителів до думки про ГБО. Хоча в Lexus RX 350 витрати газу практично не відрізняються від витрат рідкого палива, але більш низька вартість пропан-бутану скорочує фінансові витрати на 40%.

Економія – головна причина, чому виникає бажання встановити газобалонне обладнання. Знижуються витрати не тільки на пальне, а й на подальше обслуговування автомобіля – заміну масла, оновлення фільтрів тощо. Завдяки чистоті згорання газової суміші знижується кількість шкідливих викидів, що збільшує строк служби двигуна в 1,5–2 рази.

Газ на «Лексус» RX 350 від професіоналів

Довіряти монтаж газового комплекту слід тільки фахівцям, які знають про чутливі місця конструкції Lexus. «Очманілі ручки» майстрів VipGaz Center знайомі з особливостями автомобілів преміум-класу і допоможуть з вибором ГБО відповідного покоління і виду. В результаті хід машини стане ще більш плавним, а якщо своєчасно проходити техогляди, то й надалі все буде чудово.

Сподобалась стаття? Поділіться
VipGaz