Встановлення ГБО на BMW Е39

А у нас в БМВ газ. А у вас?

Власники BMW Е39 знають, наскільки ця машина сильна і надійна. Німецька якість є бездоганною, особливо вражає надійність ДВЗ. З його конструкцією добре знайомі майстри VipGaz Center, а тому сміливо і вміло доповнюють її ГБО.

Стажування за кордоном і досвід з 2004 року дозволяють нам з упевненістю заявляти, що БМВ на відмінно ладнає з газобалонним обладнанням. Якщо хтось говорить зворотне, то їм просто не пощастило із сервісом.

Щоб устаткування працювало без проблем, монтаж, регулювання і тестування виконуються із застосуванням спеціального електрообладнання, а не на слух і око. Також ми використовуємо тільки перевірені системи європейських брендів (Autogas Italia, Zenit, BRC, PRINS, E.G.S). Це додаткова гарантія того, що водії можуть не хвилюватися за благополуччя свого автомобіля.

Газ на БМВ Е39 – експерти рекомендують

BMW розраховані на високу швидкість і тривалу їзду по автобанах, а тому головки циліндрів навмисно роблять більш міцними, завдяки чому вони не страждають від перегрівання. Порівняно з іншими автомобілями впорскування у них відбувається довше, що дозволяє взаємодіяти практично з будь-якими форсунками.

Практика показує, що ГБО на БМВ Е39 поводиться ідеально, і двигун на блакитному паливі працює навіть потужніше, ніж на бензині. До того ж ви вдвічі скоротите витрати на пальне і збільшите строк служби транспортного засобу.

Ми впевнені в чіткості виконаних нами робіт, а тому даємо 3 роки гарантії на конструкцію і безкоштовний огляд машини після 1500 км пробігу.

Сподобалась стаття? Поділіться
VipGaz