Насолоджуйтеся швидкістю і не економте на паливі

Автомобілі знаменитого німецького бренду BMW створені для тих, хто насамперед цінує динамічні якості машини і комфорт. Не випадково заводи-виробники приділяють особливу увагу структурі ДВЗ, створюючи витривалий і стійкий до величезних навантажень двигун. Істотно скоротити витрати на бензин і пролонгувати службу мотора у 1,5–2 рази можна, поставивши газ на БМВ.

Скептикам, які сумніваються в установленні, відповімо: розчаровуються в переобладнанні ті, хто ставив «не те» і «не там».
Компанія VipGaz Center із 2004 року інсталює ГБО на автомобілі цієї марки різних серій. Ми знаємо специфіку пристрою ДВЗ цього бренду, встановлюємо обладнання на 4–12-циліндрові мотори.

Наші фахівці, які пройшли стажування за кордоном, допоможуть підібрати покоління паливної системи, визначитися з фірмою-виробником залежно від моделі авто та фінансових можливостей.

Ви приймаєте рішення – ми працюємо.

7 причин ставити газ на BMW у VipGaz Center::

  1. Високий рівень професіоналізму наших майстрів. Монтаж обладнання проводять співробітники, які спеціалізуються на обслуговуванні машин цієї марки.
  2. ГБО тільки провідних європейських виробників: Zenit, PRINS, E.G.S, BRC, Autogas Italia. Ніякого «Китаю» або турецьких комплектуючих сумнівної якості.
  3. Прийнятні ціни. Ми не економимо на якості, а закуповуємо обладнання безпосередньо в офіційних представників. Тож монтаж робимо без «накруток» у вартості.
  4. Виконуємо всі види робіт (установлення, налаштування, регулювання, тестування) за один день. У цей час ви можете займатися своїми справами або спостерігати за процесом установлення в комфортабельній кімнаті для очікування.
  5. Після закінчення інсталяції видаємо власнику машини всі необхідні документи (сертифікат, акт приймання/передачі, талон на балон).
  6. Надаємо гарантію виробника на систему – три роки.
  7. Проводимо подальше технічне обслуговування переобладнаного авто. «Нульовий» контрольний огляд (після 1500 км пробігу) проводимо безкоштовно.

Цінуйте професіоналізм і високий рівень сервісу – звертайтеся до нашої компанії. Результат роботи ви відчуєте відразу, як тільки сядете за кермо свого «модифікованого» автомобіля.

Сподобалась стаття? Поділіться
Ми також встановили
ЗАЗ
1
ГБО на шевроле
9
ГБО на Lexus
9
ГБО на Mazda
8
ГБО на Opel
4
ГБО на Mercedes-Benz
10
ГБО на Renault
8
ГБО на Citroën
1
ГБО на Skoda
8
Газ на Land Rover
0
8
ГБО для Lada
3
1
ГБО на Смарт
0
ГБО на Linkoln
1
ГБО на Mitsubishi
10
ГБО на Jeep
1
ГБО на Great Wall
1
ГБО на Dodge
3
ГБО на Kia
7
ГБО на Porsche
3
ГБО на Fiat
0
ГБО на Range Rover
2
ГБО на Toyota
21
ГБО на Acura
3
ГБО на Cadillac
2
ГБО на Volvo
3
ГБО на Seat
1
ГБО на Chrysler
2
ГБО на Subaru
11
ГБО на Suzuki
2
ГБО на Infiniti
4
ГБО на Hyundai
12
ГБО на джили
1
ГБО на Daewoo
6
ГБО на Ford
3
ГБО на Honda Главные вкладки
13
ГБО на Hummer
2
ГБО на Nissan
3
ГБО на Audi
5
ГБО на Chery
2
ГБО на Peugeot
0
VipGaz