Встановлення ГБО на Renault Scenic

Встановлено ГБО:
Італія
Elpigaz
Італія
4

На Renault Scenic встановлено ГБО Elpigas Comfortline з балоном на 43 л.

Легендарна модель змінила вже 4-е покоління. Силові агрегати тут використовуються ті ж, що і в «Мегані». Власне, у цих моделей спільне коріння. Двигуни відносяться до розряду надійних і невибагливих  деякі модифікації здатні перетравлювати навіть 92-й бензин.

Однак без особливостей не обійшлося: мотори останніх років випуску не оснащуються гідрокомпенсаторами, а значить, потрібно періодично регулювати клапани. І якщо на бензині автовласники часто ігнорують цю процедуру, то на газі краще перестрахуватися і зайвий раз перевірити теплові зазори. На щастя, відрегулювати клапани нескладно, отже, коштує операція недорого. В іншому Scenic ідеально підходить для газу, тому що його бензинові двигуни не обладнані складними системами уприскування.

Renault Scenic

Яке поставити ГБО на Рено Сценік?

Тут при газифікації можна обмежитися бюджетними комплектаціями газобалонної апаратури. Редуктор-випарник підбирається з запасом потужності: чим менше режимів з граничним навантаженням, тим довше прослужить агрегат. Газові форсунки використовують згідно потужності конкретного двигуна. Ставити форс для 100-сильного движка на мотори під 150 л/с, не можна. В іншому випадку провали тяги забезпечені.

Завдяки місткому багажнику власник може вибирати між кількома варіантами розміщення балона. У нішу запаски входить тор на 42 л. Уздовж відсіку, «під стіночку», можна встановити 20-літровий циліндричний балон. Поперек багажника при бажанні поміщається 50-літрова посудина також циліндричної форми, що напевно порадує любителів далеких поїздок. Про вартість і комплектність ГБО на Рено Сценік дізнавайтеся у нашого консультанта

Сподобалась стаття? Поділіться
VipGaz