Встановлення ГБО на Renault Laguna

Встановлено ГБО:
Італія
Autogas Italia
Італія
4

На автомобіль Renault Laguna встановлено ГБО Autogas Italia з балоном на 54 л.

Модель оснащувалася декількома двигунами  були навіть 3-літрові V6. Однак в наших широтах частіше зустрічаються «четвірки» на 1,6-2,0 л, які як і раніше встановлюють на інші автомобілі концерну «Рено-Ніссан». Агрегати мають приголомшливий ресурс, проте поганий бензин і невміле обслуговування часто призводять до передчасної «капіталки».

Наприклад, у 2-літрового ДВP вельми «тендітна голова» (головка блоку циліндрів  ГБЦ), тому міняти свічки без динамометричного ключа тут не рекомендується. Якщо говорити про нюанси, які пов'язані з газовою експлуатацією, то рекомендуємо автовласникам не забувати регулювати клапани. На щастя, процедура ця нескладна, а значить, і недорога. Автовиробник наказує робити регулювання за необхідності. У «маленьких» моторів є одна проблема  утворення нагару. Однак при їзді на пропан-бутані проблема зникає сама собою, тому що газ згорає чисто.

Рено Лагуна

ГБО на Рено Лагуна

Всі двигуни в моторній лінійці не належать до високотехнологічних, тому при газифікації Laguna можна обійтися бюджетним комплектом газобалонної апаратури. Йдеться перш за все про газові форсунки, редуктор-випарник і електронний блок управління (ЕБУ)  базовий комплект 4-го покоління прекрасно впорається із завданням. Економити на шлангах, магістралі і монтажному матеріалі не варто  їх надійність безпосередньо впливає на зручність і безпеку експлуатації: витік газу і неприємний запах в салоні відбуваються якраз через «ліві» хомути і шланги, які швидко просочуються одорантом.

Одним словом, перевести на газ цю модель нескладно. Однак без нюансів не буває: деякі модифікації ДВЗ серії К4М вимагають більш уважного підбору ГБО на Рено Лагуна через штатні прошивки бортового комп'ютера. До налаштувань такого обладнання застосовується особливий підхід. Детальніше про це дізнавайтеся у нашого консультанта.

Сподобалась стаття? Поділіться
VipGaz