Встановлення ГБО на Audi a6

Останні 14 років модель не оснащують «простими» двигунами: з бензинових агрегатів найпопулярніші «четвірки» і «шістки» з безпосереднім уприскуванням і турбіною (FSI і TFSI). Комплектація ГБО на Ауді А6 підбирається перш за все за наявністю потрібних прошивок в електронному блоці управління (ЕБУ). Інші елементи установки не повинні конфліктувати з програмою. Після монтажу і автокалібровок, як правило, додаткової настройки не потрібно. Універсальні програми моторам з прямим уприскуванням протипоказані.

Особливості газифікації «Ауді А6»

Особливість безпосереднього двигуна - розташування бензинових форсунок. Форси знаходяться гранично близько до камери згоряння. Звідси і «безпосередність» в назві технології уприскування. Дія високої температури нейтралізується бензином, що проходить через форсунку. Якщо подачу перекрити в газовому режимі, то форсунки вийдуть з ладу. Тому навіть на газі в циліндри повинно надходити певна кількість рідкого палива - рівно стільки, скільки потрібно для нейтралізації дії критичної температури

Звісно, реалізувати такий алгоритм на універсальній прошивці неможливо. Тому ГБО для вагівських движків вибирають з тих брендів, що надають найбільш точні і коректні настройки. А комплекти для традиційних інжекторних ДВЗ просто вб'ють рідні форси і турбіну. За роки роботи ми вже визначилися з відповідними комплектаціями. Є ряд варіантів, що розрізняються за ціною. Подробиці і вартість комплекту дізнавайтеся у наших консультантів.

Сподобалась стаття? Поділіться
VipGaz