Встановлення ГБО на Honda Civic

Легендарна модель навіть через 10 поколінь не збилася зі шляху, тому як і раніше відповідає філософії вовка в овечій шкурі. Кожен покупець Civic набуває, по суті, два автомобілі: перший – це рядовий бюджетний автомобіль, економічний і невибагливий; другий – майже спортсмен, характер якого виявляється після 5000 об./хв. І нехай вовка будять нечасто, саме усвідомлення, що під капотом ховається звір, тішить самолюбство кожного водія «Цівіка».

Саме для звичайної цивільної експлуатації й ставлять газ на «Хонду». Адже 99% часу власникам доводиться штовхатись у пробках, зрідка розкручуючи мотор до 4000 об./хв. А коли стрілка тахометра все-таки підбирається максимально близько до червоної зони, машина автоматично переходить на бензин. Тобто перехід на пропан-бутан жодним чином не обмежує водіїв, які знаходять час і місце натиснути на педаль акселератора «до підлоги».

Яке ГБО ставити на Хонду Цівік?

Рекомендуем не соблазняться бюджетными комплектациями, но и премиум-установки здесь вовсе необязательны. Важно, чтобы производительность главных элементов газового оборудования, редуктора-испарителя и газовых форсунок соответствовала «лошадкам», спрятанным под капотом машины. Также рекомендуем дооснастить установку вариатором УОЗ, который убережет клапаны от прогара. К слову, если при бензиновой эксплуатации регулировать зазоры можно по необходимости, то на газе эту несложную процедуру лучше не пропускать. Производитель предписывает проверять тепловые зазоры каждые 40 тыс. км пробега.

Розумні системи

Робота встановленої газової системи координується електронним блоком управління (ЕБУ). Всі перемикання газ/бензин виконуються автоматично. Запуск і прогрівання мотора також відбуваються на основному паливі, і тільки при досягненні потрібної температури охолоджуючої рідини включається газ.

Водієві, що встановив ГБО на Хонду Цівік, навіть не потрібно володіти спеціальними знаннями про роботу газової системи. Достатньо регулярно проходити ТО і вчасно заправлятися газом. Якщо в газобалонній системі раптом виникає збій або пропан-бутан в балоні закінчується, електроніка включає бензиновий режим. Детальніше про комплектації газового обладнання для вашої модифікації Civic дізнавайтесь у наших консультантів.

Сподобалась стаття? Поділіться
VipGaz