Встановлення ГБО на Mitsubishi Outlander

Mitsubishi outlander:

  • об'єм 2.0
  • механічна коробка передач

В Outlander застосовується перевірена моторна лінійка. Всі двигуни – і «четвірки», і «шістки» – мають видатних прабатьків.

У світі відомо не менше п'ятдесяти моделей різних автовиробників з усіх континентів, які приховують під капотом двигуни «Міцубісі». Зворотний бік довгожителів – низька економічність, тому прагнення автовласників поставити ГБО можна легко пояснити. На щастя, агрегати чудово газифікуються і не вимагають особливих умов. Єдиний нюанс – ті ДВЗ, які йдуть без гідрокомпенсаторів, вимагають регулювання клапанів на пропані вдвічі частіше, ніж на бензині. Однак економія з надлишком перекриває витрати на сервіс, а саме устаткування окупається на цих моторах швидше, ніж на будь-яких інших.

Ставимо газ на Мітсубісі Аутлендер

На моторах цього японського виробника можна застосовувати недорогі комплектації. Особливості штатних алгоритмів впорскування дозволяють обходитися відносно «повільними» форсами Valtek (тип 34) для непрямого впорскування, які відносять до бюджетного сегменту. Менший ресурс компенсується низькою ціною, а при встановленні посиленого фільтра строк експлуатації форсунок можна реально продовжити.

Редуктор-випарювач рекомендуємо брати з невеликим запасом потужності: якщо агрегат не працюватиме у граничних режимах, то слугуватиме довше.

Ідеальним варіантом з точки зору ціна-якість ми вважаємо італійське обладнання – його вартість мало відрізняється від ціни східноєвропейських виробників, ну, а за якістю італійці поки що на голову вищі. Стосовно електроніки, то ми переконалися, що «газомозок» E.G.S. ARGO легко налаштовується на цих двигунах. Машини з таким ГБО під капотом відбігали не одну сотню тисяч кілометрів. За бажання комплектацію можна посилити преміальними брендами – гірше не буде. Однак у кожному випадку доводиться зважувати економічну доцільність. Детальніше про альтернативні варіанти комплектації газобалонного устаткування запитуйте в нашого консультанта.

Встановлене ГБО на Mitsubishi outlander:

  • редуктор Tomasetto Alaska
  • посилені форсунки Valtek (type 34)
  • газовий комп'ютер E.G.S. ARGO
  • балон Atiker на 54 л.
  • мультиклапан Tomasetto
Сподобалась стаття? Поділіться
VipGaz