ГБО на Mitsubishi

ГБО на Mitsubishi

Марка прославилася своїми невибагливими моторами – «шістками» серії «Циклон» і чотирициліндровими «Сіріусами». Двигуни «мітцу», які ставлять і на «китайців», і на «корейців» і навіть на «американців», випускають уже більше 20 років. Тому для нас тут секретів немає. А ось із нюансами у своїй практиці зіткнутися довелося.

З переваг: ДВЗ V6 ідуть з гідрокомпенсаторами, які згладжують деякі огріхи налаштувань газобалонної апаратури. Через це установники прозвали японські двигуни «дубовими». Але уявний комфорт монтажника дорого обходиться власникам, тому що за відчуттям коректної роботи устаткування неминуче підкрадається раптова поломка. Тому без точних регулювань не обійтися. Про це буде далі.

Комплектувати ГБО на Mitsubishi повільними газофорсунками – це помилка. Воно придатне хіба що для дуже спокійної їзди або невибагливого водія. А щоб розкрити потенціал двигуна і не відчувати різниці у відклику на педаль газу між паливними режимами газ/бензин, краще брати середньошвидкісні форси. Коли ми пропонуємо клієнту вибрати з нашого асортименту, то намагаємося розкрити переваги і недоліки кожного бренду форсунок.

Така сама історія і з редукторами-випарювачами. При виборі звертають увагу, щоб агрегат:

  • мав розбірний корпус;
  • відповідав потужності мотора;
  • носив ім'я відомого виробника.

Останній пункт є важливим, тому що відомий бренд – це гарантія того, що редуктор зробили з дотриманням норм щодо матеріалів і покриття. Маловідомі марки слід відкидати. Також не варто зв'язуватися з б/у обладнанням.

ГБО на «Міцубісі», нюанси комплектації:

  1. Система повинна мати OBD-корекцію – це актуально для всіх моделей марки, крім автомобілів для арабського світу, що не оснащувалися лямбда-зондом.
  2. Потрібен емулятор рівня палива. Бортовий комп'ютер (БК) свіжих «Міцуї» контролює кількість палива в баку за часом роботи бензофорсунок. А оскільки БК газ «не бачить», то бензинова стрілка падає, навіть коли мотор працює на пропані.
  3. Для деяких 4-циліндрових ДВЗ варіатор не включають до комплекту через конфлікт із БК. Для «шісток» він не буде зайвим, і штатний комп'ютер сприймає його нормально.

Налаштування

Якщо йдеться про 4-те покоління і вище, то одним автокалібруванням не обійтися. Газову апаратуру налаштовують на стенді з роликами, де відтворюють режими експлуатації автомобіля. Газові форсунки перед монтажем обов'язково калібрують Детальніше про це дізнавайтесь у нашому центрі.

Сподобалась стаття? Поділіться
Мы также установили
ГБО на Acura
3
ГБО на Cadillac
2
ГБО на шевроле
13
ГБО на Chrysler
2
ГБО на Citroën
1
ГБО на Daewoo
7
ГБО на Dodge
6
ГБО на Fiat
1
ГБО на джили
1
ГБО на Great Wall
1
ГБО на Hyundai
18
ГБО на Infiniti
7
ГБО на Jeep
5
ГБО на Kia
12
ГБО для Lada
4
Газ на Land Rover
1
ГБО на Lexus
10
ГБО на Linkoln
1
ГБО на Mazda
9
ГБО на Mercedes-Benz
12
ГБО на Opel
5
ГБО на Porsche
4
ГБО на Range Rover
2
Ravon
1
ГБО на Renault
10
ГБО на Seat
2
ГБО на Skoda
11
ГБО на Смарт
0
ГБО на Subaru
13
ГБО на Suzuki
3
ГБО на Toyota
34
Volkswagen
15
ГБО на Volvo
5
ЗАЗ
3
ГБО на Ford
7
ГБО на Honda Главные вкладки
15
ГБО на Hummer
3
ГБО на Nissan
6
ГБО на Audi
5
ГБО на BMW
6
ГБО на Chery
3
ГБО на Peugeot
1
VipGaz