Встановлення ГБО на Honda HR-V

Модель надзвичайно популярна серед українців, хоча і відносно рідко зустрічається на київських дорогах. Всі екземпляри першого покоління, що потрапляли в наші руки (до 2006 року випуску) відрізнялися прекрасним станом мотора. Тому робимо висновок: за нормальної експлуатації хондівські движки можна визнати вічними.

На другому поколінні (випуск 2015 року та молодші) також стоять перевірені агрегати. Цими ж ДВЗ оснащуються «Цівіки», які добре піддаються газифікації, а отже, на них ми можемо запропонувати комплектації ГБО, перевірені сотнями тисяч кілометрів пробігу. Якщо слідувати нашим рекомендаціям, то ресурс двигуна за експлуатації на пропан-бутані навіть збільшиться, а задоволення від їзди буде не меншим, ніж на бензині.

Honda HR-V і газ: два в одному

«Хондоводи» знають, що будь-який агрегат «Хонди» – це, по суті, вовк в овечій шкурі. І все завдяки фірмовій технології VTEK, яка змінює фази газорозподілу залежно від навантаження. На догоду екологічним нормам, економічності й великій армії покупців без спортивних амбіцій характер роботи мотора аж до середніх обертів ніяким чином не говорить про те, що машина може їхати інакше – агресивно і швидко. Однак варто підвести стрілку тахометра ближче до червоної зони, і «звір», що дрімає під капотом, пробуджується.

Проте навіть ті, хто купує Honda, щоб шустрити, все одно 90% часу їздять у «цивільному» режимі – це пробки, невисокі оберти, рух у загальному потоці. Саме для такої експлуатації й ставлять газ на Honda HR-V. А коли потрібно пришпорити коней, електроніка переведе машину в бензиновий режим.

Участь водія у роботі ГБО тут не потрібна – все відбувається автоматично та керується електронікою: запускання і прогрівання мотора відбуваються на бензині. Коли температура двигуна сягне 40°С, електронний блок управління (ЕБУ) відключає бензинові форсунки і відкриває подачу пропану на газові форси – замість високооктанового бензину в камеру згорання подається газ, октанове число якого ще вище, тому двигун навіть не помічає переходу. До слова, для водія процес перемикання також проходить непомітно. Якщо у вас є запитання щодо комплектації та ціни ГБО, ставте їх нашим консультантам.

Сподобалась стаття? Поділіться
VipGaz