ГБО на Chrysler

Трохи про марку Крайслер

Зі свіжих моделей марки найпопулярнішою в наших широтах вважають Крайслер 300С. Щоб тягнути важкий кузов довжиною понад 5 м, автомобіль оснащують V-подібними «шістками» на 2,7 чи 3,5 л. Мотори дивують надійністю і відомі нам за більш ранніми моделями бренду. Однак у них є один неприємний нюанс, який іноді виявляється при інсталяції газової апаратури..

Шестициліндрові мотори страждають від тріщин у колекторі.

Дефект з'являється в машинах з великим пробігом, тому перед монтажем газової апаратури діагностика стану колектора є обов'язковою. На щастя, усунути несправність коштує недорого. Щодо решти особливих проблем нічого не спостерігалося.

Із плюсів: двигуни здатні працювати на пропані за всього діапазону обертів, що для сучасних машин є рідкістю. Отже, поставити газ на Chrysler V6 вигідно подвійно. Правда, холодний пуск і прогрівання традиційно проходять на бензині, але коли температура антифризу досягає 40°С, відбувається автоматичне перемикання на пропан.

Hemi, та як ідуть справи

Також проскакують автомобілі, які оснащені фірмовим V8 Hemi, з жахливим крутним моментом і різним ступенем тюнінгованості. Модифікації цього мотора нам також знайомі за іншими «американцями» – джипами і доджами.

З особливостей, що впливають на встановлення, справедливо виділяють габарити ДВЗ. Коли під капотом мало місця через великий мотор, висувають високі вимоги до компонування елементів устаткування. Адже систему потім ще потрібно обслуговувати. Саме тому сервісменам намагаються забезпечити зручний доступ для проведення планових ТО і ремонту.

Наприклад, ГБО на Крайслер комплектують компактними редукторами-випарювачами.

За помірних габаритів у агрегатів підвищена продуктивність. Перелік редукторів, що одночасно задовольняють обидві вимоги, є обмеженим. Але вибрати є з чого. У VipGaz Center віддають перевагу моделям, які добре проявили себе на «хеміках», які пройшли через наші руки раніше. Якщо скласти їх пробіг, вийде більше 1 млн км. Саме тому статистиці можна довіряти. Подробиці про комплектацію дізнавайтесь у наших фахівців.

Сподобалась стаття? Поділіться
Мы также установили
ГБО на Acura
3
ГБО на Cadillac
2
ГБО на шевроле
13
ГБО на Citroën
1
ГБО на Daewoo
7
ГБО на Dodge
6
ГБО на Fiat
1
ГБО на джили
1
ГБО на Great Wall
1
ГБО на Hyundai
18
ГБО на Infiniti
7
ГБО на Jeep
5
ГБО на Kia
12
ГБО для Lada
4
Газ на Land Rover
1
ГБО на Lexus
10
ГБО на Linkoln
1
ГБО на Mazda
9
ГБО на Mercedes-Benz
12
ГБО на Mitsubishi
16
ГБО на Opel
5
ГБО на Porsche
4
ГБО на Range Rover
2
Ravon
1
ГБО на Renault
10
ГБО на Seat
2
ГБО на Skoda
11
ГБО на Смарт
0
ГБО на Subaru
13
ГБО на Suzuki
3
ГБО на Toyota
34
Volkswagen
15
ГБО на Volvo
5
ЗАЗ
3
ГБО на Ford
7
ГБО на Honda Главные вкладки
15
ГБО на Hummer
3
ГБО на Nissan
6
ГБО на Audi
5
ГБО на BMW
6
ГБО на Chery
3
ГБО на Peugeot
1
VipGaz