Ціни на бензин зростають, а шанувальників у марки стає більше. Для технократа з Амстердама це парадокс. Але в Україні машину вибирають серцем, яке підказує: якщо перевести авто на газ, то ірраціональна любов обійдеться дешевше. При цьому сам об'єкт пристрасті не постраждає: «американець» на відмінно сприймає пропан.

Нюанси комплектації V8:

  • Могутні «вісімки» оснащують двома редукторами-випарювачами, що працюють у парі.

На холостих і в міських пробках впорався б і один. Але одномоментно витрати можуть досягати 50 л на 100 км. Особливо для версій SRT. Тут єдиним редуктором не обійтися, навіть украй високої продуктивності. Щоб уникнути провалів тяги і автоматичного перемикання на бензин у найвідповідальніший момент – кікдаун, офроуд і т. д., – ГБО на «Додж» V8 комплектують двома агрегатами.

  • Для встановлення рекомендується варіатор випередження запалювання (КВЗ), який оберігає клапани.

За надлишковою потужністю мотора водій не помічає дрібних огріхів у роботі запалювання, коли паливо догорає на випуску. Полум'я розповсюджується в газовій хмарі в циліндрі на мить повільніше, ніж у бензиновій; випускний клапан відкривається, а газ іще горить.

У цей момент краї тарілки клапана відчувають надмірне теплове навантаження. Крім того, ресурс двигуна від неправильного впорскування і порушення фаз газорозподілу непомітно погіршується. КВЗ усуває проблему.

  • Завдяки високому кліренсу балон можна підвісити зовні, під заднім бампером.

Але якщо власник бере участь у жорстких ралі та ставить газ на Dodge, щоб збільшити запас ходу, то тороїдальний балон зовні не розміщують. У бойових позашляховиках циліндричний балон об'ємом 100 л і більше ставлять у багажник.

Для пікапів кількість балонів у кузові та їх конфігурація обмежуються фантазією господаря. У цивільних версіях підходить тор місткістю 94–98 л, який підвішують під бампером.

Лінійку Додж також представлено менш екстремальними моделями – седанами і кросоверами, які оснащуються 4-циліндровими ДВЗ. Тут особливих нюансів немає. Однак з досвідом у нас з'явилися свої рекомендації щодо монтажу та налагодження ГБО в цих автомобілях. Детальніше про комплектації дізнавайтесь у представників VipGaz

Сподобалась стаття? Поділіться
Мы также установили
ГБО на Acura
3
ГБО на Cadillac
2
ГБО на шевроле
13
ГБО на Chrysler
2
ГБО на Citroën
1
ГБО на Daewoo
7
ГБО на Fiat
1
ГБО на джили
1
ГБО на Great Wall
1
ГБО на Hyundai
18
ГБО на Infiniti
7
ГБО на Jeep
5
ГБО на Kia
12
ГБО для Lada
4
Газ на Land Rover
1
ГБО на Lexus
10
ГБО на Linkoln
1
ГБО на Mazda
9
ГБО на Mercedes-Benz
12
ГБО на Mitsubishi
16
ГБО на Opel
5
ГБО на Porsche
4
ГБО на Range Rover
2
Ravon
1
ГБО на Renault
10
ГБО на Seat
2
ГБО на Skoda
11
ГБО на Смарт
0
ГБО на Subaru
13
ГБО на Suzuki
3
ГБО на Toyota
34
Volkswagen
15
ГБО на Volvo
5
ЗАЗ
3
ГБО на Ford
7
ГБО на Honda Главные вкладки
15
ГБО на Hummer
3
ГБО на Nissan
6
ГБО на Audi
5
ГБО на BMW
6
ГБО на Chery
3
ГБО на Peugeot
1
VipGaz