Силові агрегати марки – це або добре перевірені мотори Mitsubishi, які вже не ставлять на нові моделі, або свіжі агрегати Acteco – нової дочірньої компанії «Чері».
Дотримуючись завіту Сі Цзіньпіна – «Якщо йдеш у правильному напрямку, то не має значення, як далеко» – китайці випускають якісні ДВЗ. У всякому разі, на пропані статистика позитивна. Недаремно слова голови компанії стали її слоганом.

Нюанси переобладнання

Двигуни йдуть без гідрокомпенсаторів, тому клапани регулюють у два рази частіше, ніж на бензині – кожні 40 тис. км пробігу. Крім того, VipGaz рекомендує застосовувати для цих моторів варіатори випередження кута запалювання (КВЗ). Це збереже скромні кінські сили і клапани агрегатів.

Дія КВЗ

Особливість пропану: поширення полум'я в паливо-повітряній суміші в камері згорання протікає дещо повільніше. В даному випадку газ на Chery поводить себе так само, як і на інших авто.
У результаті, коли верхню мертву точку (ВМТ) циліндром пройдено, газ ще не згорає. Адже запалювання працює як на бензині. Паливо, що догорає на випуску, створює теплове навантаження на клапанні тарілки. Звідси і термін – «підгорілі клапани».

Мить, яка вирішує все

КВЗ коригує кут запалювання в більш ранню сторону. Тобто пропан запалюється на мить раніше, і до моменту проходження ВМТ в камері згоряння нічого, крім вихлопу, немає.

Коригування відбувається для всього діапазону обертів, аж до того, поки система не переключиться на бензин. За керування режимами газ-бензин відповідає електроніка (ЕБУ), в яку попередньо заливають софт, а після монтажу – регулюють.

Особливості налаштувань ГБО на Чері

Одразу після монтажу переходять до регулювання. Завдання – щоб пропану вистачало на всіх режимах аж до 4000 обертів. У проміжку 4–4,5 тис. об./хв. машина працює на комбінованому паливі – до газу довпорскується бензин.

Коли не вистачає енергії палива, що згорає, автоматика відключає газ, і мотор працює у штатному бензиновому режимі. Як тільки характер їзди змінюється, а оберти спадають, знову вмикається газ. Детальніше про комплектацію устаткування дізнавайтесь у наших представників.

Сподобалась стаття? Поділіться
Ми також встановили
ЗАЗ
1
ГБО на шевроле
9
ГБО на Lexus
9
ГБО на Mazda
8
ГБО на Opel
4
ГБО на Mercedes-Benz
10
ГБО на Renault
8
ГБО на Citroën
1
ГБО на Skoda
8
Газ на Land Rover
0
8
ГБО для Lada
3
1
ГБО на Смарт
0
ГБО на Linkoln
1
ГБО на Mitsubishi
10
ГБО на Jeep
1
ГБО на Great Wall
1
ГБО на Dodge
3
ГБО на Kia
7
ГБО на Porsche
3
ГБО на Fiat
0
ГБО на Range Rover
2
ГБО на Toyota
21
ГБО на Acura
3
ГБО на Cadillac
2
ГБО на Volvo
3
ГБО на Seat
1
ГБО на Chrysler
2
ГБО на Subaru
11
ГБО на Suzuki
2
ГБО на Infiniti
4
ГБО на Hyundai
12
ГБО на джили
1
ГБО на Daewoo
6
ГБО на Ford
3
ГБО на Honda Главные вкладки
13
ГБО на Hummer
2
ГБО на Nissan
3
ГБО на Audi
5
ГБО на BMW
5
ГБО на Peugeot
0
VipGaz