Силові агрегати марки – це або добре перевірені мотори Mitsubishi, які вже не ставлять на нові моделі, або свіжі агрегати Acteco – нової дочірньої компанії «Чері».
Дотримуючись завіту Сі Цзіньпіна – «Якщо йдеш у правильному напрямку, то не має значення, як далеко» – китайці випускають якісні ДВЗ. У всякому разі, на пропані статистика позитивна. Недаремно слова голови компанії стали її слоганом.

Нюанси переобладнання

Двигуни йдуть без гідрокомпенсаторів, тому клапани регулюють у два рази частіше, ніж на бензині – кожні 40 тис. км пробігу. Крім того, VipGaz рекомендує застосовувати для цих моторів варіатори випередження кута запалювання (КВЗ). Це збереже скромні кінські сили і клапани агрегатів.

Дія КВЗ

Особливість пропану: поширення полум'я в паливо-повітряній суміші в камері згорання протікає дещо повільніше. В даному випадку газ на Chery поводить себе так само, як і на інших авто.
У результаті, коли верхню мертву точку (ВМТ) циліндром пройдено, газ ще не згорає. Адже запалювання працює як на бензині. Паливо, що догорає на випуску, створює теплове навантаження на клапанні тарілки. Звідси і термін – «підгорілі клапани».

Мить, яка вирішує все

КВЗ коригує кут запалювання в більш ранню сторону. Тобто пропан запалюється на мить раніше, і до моменту проходження ВМТ в камері згоряння нічого, крім вихлопу, немає.

Коригування відбувається для всього діапазону обертів, аж до того, поки система не переключиться на бензин. За керування режимами газ-бензин відповідає електроніка (ЕБУ), в яку попередньо заливають софт, а після монтажу – регулюють.

Особливості налаштувань ГБО на Чері

Одразу після монтажу переходять до регулювання. Завдання – щоб пропану вистачало на всіх режимах аж до 4000 обертів. У проміжку 4–4,5 тис. об./хв. машина працює на комбінованому паливі – до газу довпорскується бензин.

Коли не вистачає енергії палива, що згорає, автоматика відключає газ, і мотор працює у штатному бензиновому режимі. Як тільки характер їзди змінюється, а оберти спадають, знову вмикається газ. Детальніше про комплектацію устаткування дізнавайтесь у наших представників.

Сподобалась стаття? Поділіться
Мы также установили
ГБО на Acura
3
ГБО на Cadillac
2
ГБО на шевроле
13
ГБО на Chrysler
2
ГБО на Citroën
1
ГБО на Daewoo
7
ГБО на Dodge
6
ГБО на Fiat
1
ГБО на джили
1
ГБО на Great Wall
1
ГБО на Hyundai
18
ГБО на Infiniti
7
ГБО на Jeep
5
ГБО на Kia
12
ГБО для Lada
4
Газ на Land Rover
1
ГБО на Lexus
10
ГБО на Linkoln
1
ГБО на Mazda
9
ГБО на Mercedes-Benz
12
ГБО на Mitsubishi
16
ГБО на Opel
5
ГБО на Porsche
4
ГБО на Range Rover
2
Ravon
1
ГБО на Renault
10
ГБО на Seat
2
ГБО на Skoda
11
ГБО на Смарт
0
ГБО на Subaru
13
ГБО на Suzuki
3
ГБО на Toyota
34
Volkswagen
15
ГБО на Volvo
5
ЗАЗ
3
ГБО на Ford
7
ГБО на Honda Главные вкладки
15
ГБО на Hummer
3
ГБО на Nissan
6
ГБО на Audi
5
ГБО на BMW
6
ГБО на Peugeot
1
VipGaz