Під капотом марки можна впізнати 4-циліндровий мотор Toyota, яким оснащували Королли 1990-х років випуску. Власники, напевно, згадують про ті машини з теплотою. Китайці купили ліцензію, і зараз виробляють двигуни, що ідеально підходять для спокійної невибагливої їзди. Максимальну потужність ДВЗ (94 к. с.) видає на 6000 об./хв.

Регулювання клапанів

Особливу увагу на цьому движку приділяють регулюванню клапанів. Тут цю процедуру виконують за допомогою регулювальних шайб. Нічого складного – процес не вимагає високої кваліфікації сервісмена. Однак, щоб газ на Geely не позначився на здоров'ї мотора, не варто забувати про регулювання через кожні 30–40 тис. км.

Також для збереження клапанних тарілок рекомендуємо ставити варіатор випередження кута запалювання (КВЗ).

Коштує це недорого, але працювати моторчик почне стійкіше. Тут нівелюються фізичні особливості пропану. Справа в тому, що поширення полум'я в газовій хмарі відбувається на частку секунди повільніше, ніж у бензоповітряній суміші – газ догорає, а випускний клапан уже відкривається. І хоча температура не вища, ніж при горінні бензину, краї тарілки піддаються зайвому тепловому навантаженню, яке не передбачене конструкцією. Дуже скоро вона стоншується. Заміна – недешева процедура.

КВЗ знімає проблему: отримуючи сигнал про стан колінвалу, варіатор змінює час запалювання в бік більш раннього.

У цілому комплектація ГБО на Джилі не відрізняється від устаткування для інших компактних машин. Хіба що зазначимо, що через кліренс і дизайн глушника балон зовні не підвісиш, тому його розміщують у багажнику. В нішу під запаску ввійде тор на 42 л. Якщо віддавати перевагу циліндру, то це 50-літровий балон, який ставлять під спинку заднього сидіння.

Сервіс

Перший візит на ТО станеться після 1 тис. км пробігу. Мета – виявити недоліки, помилки і брак. За цей час вони себе повинні проявити. Для клієнта послуга безкоштовна, але обов'язкова. В іншому випадку виробник газобалонного устаткування зніме обладнання з гарантії. Надалі міжсервісний інтервал становить 10 тис. км.

Сподобалась стаття? Поділіться
Ми також встановили
ГБО на Acura
3
ГБО на Cadillac
2
ГБО на шевроле
9
ГБО на Chrysler
2
ГБО на Citroën
1
ГБО на Daewoo
6
ГБО на Dodge
3
ГБО на Fiat
0
ГБО на Great Wall
1
ГБО на Hyundai
12
ГБО на Infiniti
4
ГБО на Jeep
1
ГБО на Kia
7
ГБО для Lada
3
Газ на Land Rover
0
ГБО на Lexus
9
ГБО на Linkoln
1
ГБО на Mazda
8
ГБО на Mercedes-Benz
10
ГБО на Mitsubishi
10
ГБО на Opel
4
ГБО на Porsche
3
ГБО на Range Rover
2
1
ГБО на Renault
8
ГБО на Seat
1
ГБО на Skoda
8
ГБО на Смарт
0
ГБО на Subaru
11
ГБО на Suzuki
2
ГБО на Toyota
21
8
ГБО на Volvo
3
ЗАЗ
1
ГБО на Ford
3
ГБО на Honda Главные вкладки
13
ГБО на Hummer
2
ГБО на Nissan
3
ГБО на Audi
5
ГБО на BMW
5
ГБО на Chery
2
ГБО на Peugeot
0
VipGaz