Іспанці давно перестали вважатися молодшим братом у сімействі Фольксваген – бренд використовує просунуті ваговські мотори останньої генерації. Йдеться про ДВЗ із безпосереднім впорскуванням – TSI. Думка, що для них протипоказаний газ, спростовує сам автовиробник: у лінійці присутня метанова модифікація Leon – TGI.

Хоча конструкція двигунів є ідентичною для всіх авто VW group, прошивки у марок концерну відрізняються.

Отже, пропанове впорскування тут налаштовується інакше. Крім того, пред'являються особливі вимоги до комплектації газобалонного обладнання, тому що впорскові надувні движки вимагають персоніфікованого софту. А це звужує коло можливих постачальників газового устаткування.

Як працює газ на Seat TSI

Пропан надходить до циліндрів разом з бензином, частка якого не буває меншою 10% у паливній суміші. Цей захід оберігає бензофорсунки від перегрівання, тому що вони розташовані дуже близько до камери згорання. Залежно від навантаження бензинова складова збільшується до 20%. Циркулюючи у форсунках, бензин охолоджує інжектор.

Управління режимами газ/бензин проходить без втручання водія. Щоб узгодити спільну роботу двох паливних систем, виробник газового обладнання надає оригінальні прошивки електронного блоку управління (ЕБУ), які відповідають VIN-коду конкретної машини. Вартість софта включено в ціну комплекта. На іншому авто програма не працює.

Разом із ПЗ до комплекту ГБО на Сеат входять пропанові форси Keihin (Японія) високої продуктивності. Крім того, устаткування монтують згідно з технологічною картою, де інженерами чітко прописано алгоритм монтажних робіт. Кожний модуль газової апаратури отримує своє місце на борту машини.

Змінювати схему не можна, інакше обладнання знімають з гарантії.

Замість строгих правил монтування автовласник отримує абсолютно коректно працюючу систему. Ніяких додаткових регулювань не потрібно. Автомобіль зберігає характер і потужність, а штатні агрегати – ресурс, передбачений конструкторами VW.

Сподобалась стаття? Поділіться
Мы также установили
ГБО на Acura
3
ГБО на Cadillac
2
ГБО на шевроле
13
ГБО на Chrysler
2
ГБО на Citroën
1
ГБО на Daewoo
7
ГБО на Dodge
6
ГБО на Fiat
1
ГБО на джили
1
ГБО на Great Wall
1
ГБО на Hyundai
18
ГБО на Infiniti
7
ГБО на Jeep
5
ГБО на Kia
12
ГБО для Lada
4
Газ на Land Rover
1
ГБО на Lexus
10
ГБО на Linkoln
1
ГБО на Mazda
9
ГБО на Mercedes-Benz
12
ГБО на Mitsubishi
16
ГБО на Opel
5
ГБО на Porsche
4
ГБО на Range Rover
2
Ravon
1
ГБО на Renault
10
ГБО на Skoda
11
ГБО на Смарт
0
ГБО на Subaru
13
ГБО на Suzuki
3
ГБО на Toyota
34
Volkswagen
15
ГБО на Volvo
5
ЗАЗ
3
ГБО на Ford
7
ГБО на Honda Главные вкладки
15
ГБО на Hummer
3
ГБО на Nissan
6
ГБО на Audi
5
ГБО на BMW
6
ГБО на Chery
3
ГБО на Peugeot
1
VipGaz