Іспанці давно перестали вважатися молодшим братом у сімействі Фольксваген – бренд використовує просунуті ваговські мотори останньої генерації. Йдеться про ДВЗ із безпосереднім впорскуванням – TSI. Думка, що для них протипоказаний газ, спростовує сам автовиробник: у лінійці присутня метанова модифікація Leon – TGI.

Хоча конструкція двигунів є ідентичною для всіх авто VW group, прошивки у марок концерну відрізняються.

Отже, пропанове впорскування тут налаштовується інакше. Крім того, пред'являються особливі вимоги до комплектації газобалонного обладнання, тому що впорскові надувні движки вимагають персоніфікованого софту. А це звужує коло можливих постачальників газового устаткування.

Як працює газ на Seat TSI

Пропан надходить до циліндрів разом з бензином, частка якого не буває меншою 10% у паливній суміші. Цей захід оберігає бензофорсунки від перегрівання, тому що вони розташовані дуже близько до камери згорання. Залежно від навантаження бензинова складова збільшується до 20%. Циркулюючи у форсунках, бензин охолоджує інжектор.

Управління режимами газ/бензин проходить без втручання водія. Щоб узгодити спільну роботу двох паливних систем, виробник газового обладнання надає оригінальні прошивки електронного блоку управління (ЕБУ), які відповідають VIN-коду конкретної машини. Вартість софта включено в ціну комплекта. На іншому авто програма не працює.

Разом із ПЗ до комплекту ГБО на Сеат входять пропанові форси Keihin (Японія) високої продуктивності. Крім того, устаткування монтують згідно з технологічною картою, де інженерами чітко прописано алгоритм монтажних робіт. Кожний модуль газової апаратури отримує своє місце на борту машини.

Змінювати схему не можна, інакше обладнання знімають з гарантії.

Замість строгих правил монтування автовласник отримує абсолютно коректно працюючу систему. Ніяких додаткових регулювань не потрібно. Автомобіль зберігає характер і потужність, а штатні агрегати – ресурс, передбачений конструкторами VW.

Сподобалась стаття? Поділіться
Ми також встановили
ГБО на Acura
3
ГБО на Cadillac
2
ГБО на шевроле
9
ГБО на Chrysler
2
ГБО на Citroën
1
ГБО на Daewoo
6
ГБО на Dodge
3
ГБО на Fiat
0
ГБО на джили
1
ГБО на Great Wall
1
ГБО на Hyundai
12
ГБО на Infiniti
4
ГБО на Jeep
1
ГБО на Kia
7
ГБО для Lada
3
Газ на Land Rover
0
ГБО на Lexus
9
ГБО на Linkoln
1
ГБО на Mazda
8
ГБО на Mercedes-Benz
10
ГБО на Mitsubishi
10
ГБО на Opel
4
ГБО на Porsche
3
ГБО на Range Rover
2
1
ГБО на Renault
8
ГБО на Skoda
8
ГБО на Смарт
0
ГБО на Subaru
11
ГБО на Suzuki
2
ГБО на Toyota
21
8
ГБО на Volvo
3
ЗАЗ
1
ГБО на Ford
3
ГБО на Honda Главные вкладки
13
ГБО на Hummer
2
ГБО на Nissan
3
ГБО на Audi
5
ГБО на BMW
5
ГБО на Chery
2
ГБО на Peugeot
0
VipGaz