Поршевські «шістки» і «вісімки», що володіють вибуховим характером, вимогливі до комплектації устаткування. Щоб зберегти характер машини, також потрібне унікальне налаштування електронного блоку управління газовим обладнанням (ЕБУ).

Газовий софт для Porsche на автобазарі не купити і з Мережі не завантажити. Інакше можна просто зіпсувати машину.

Двигуни Porsche V8 і V6: нюанси монтажу

Тут усе по-особливому: крім безпосереднього впорскування, налаштованого з точністю до мілісекунди, просунутої електроніки і різноманітних налаштувань ДВЗ від одного екземпляра до іншого, сам блок мотора унікальний, починаючи з розташування і закінчуючи конструкцією сорочки охолодження.

Циркуляція антифризу в каналах відбувається за фірмовим алгоритмом.

Саме тому втручання в систему охолодження виконують за технологічними картами. Те саме стосується монтажу форсунок, редуктора і навіть останнього хомута. Інструкції розробляють під кожний комплект ГБО на «Порше», причому під конкретний автомобіль.

Так само, за VIN-кодом, заливається програмне забезпечення в газовий ЕБУ.

Софт двох машин з однаковим двигуном, але різної комплектації гарантовано відрізняється. Навіть дизайн кнопки управління режимами газ-бензин залежить від VIN машини, в якому зашифровано дані про колір і матеріали виконання салону. Що характерно, після монтажу і встановлення ПО додаткових налаштувань не потрібно – авто готове до експлуатації.

Сервис

Тут усе традиційно, якщо модифікація конкретного авто не передбачає особливого графіка обслуговування: перше ТО проходять після 1 тис. км пробігу; далі на плановий сервіс приїжджають кожні 10 тис. км. Робота сервісменів полягає в перевірці газової системи на витікання, заміні витратних матеріалів, діагностиці елементів пропанового устаткування. За наявності оновлень ПЗ від виробника в ЕБУ «заливають» свіжий софт.

Якщо дотримуватись інструкції, то газ на Porsche нічим себе не видає. Просто замість бензинової заправки заїжджають на АГЗС. У русі паливний режим визначають за індикацією кнопки, тому що ні за тягою, ні за темпераментом цього не помітити.

Сподобалась стаття? Поділіться
Мы также установили
ГБО на Acura
3
ГБО на Cadillac
2
ГБО на шевроле
13
ГБО на Chrysler
2
ГБО на Citroën
1
ГБО на Daewoo
7
ГБО на Dodge
6
ГБО на Fiat
1
ГБО на джили
1
ГБО на Great Wall
1
ГБО на Hyundai
18
ГБО на Infiniti
7
ГБО на Jeep
5
ГБО на Kia
12
ГБО для Lada
4
Газ на Land Rover
1
ГБО на Lexus
10
ГБО на Linkoln
1
ГБО на Mazda
9
ГБО на Mercedes-Benz
12
ГБО на Mitsubishi
16
ГБО на Opel
5
ГБО на Range Rover
2
Ravon
1
ГБО на Renault
10
ГБО на Seat
2
ГБО на Skoda
11
ГБО на Смарт
0
ГБО на Subaru
13
ГБО на Suzuki
3
ГБО на Toyota
34
Volkswagen
15
ГБО на Volvo
5
ЗАЗ
3
ГБО на Ford
7
ГБО на Honda Главные вкладки
15
ГБО на Hummer
3
ГБО на Nissan
6
ГБО на Audi
5
ГБО на BMW
6
ГБО на Chery
3
ГБО на Peugeot
1
VipGaz