Чеські автомобілі Шкода знають і люблять не тільки на батьківщині – 8,7% українського авторинку належить цьому бренду, третя позиція серед куплених нових автомашин.

Крилата стріла на логотипі – символ точності та технологічності виробництва, якості авто і постійного прогресу. На практиці Skoda – надійні, практичні, комфортабельні машини. Їздити на них – одне задоволення.

Єдине, що здатне затьмарити радість, – украй очманілі ціни на бензин. Одних це змушує користуватися машиною рідше, інших – геть відмовитися від особистого транспорту. Автовласники, які вміють розраховувати вигоду на роки вперед, переходять на газове паливо.

Газ на Шкоду – зважене рішення

Чеські авто пристосовані до українських доріг: чи це багатомільйонний Київ, чи село в Карпатах. Ходові якості – на рівні, і їздити комфортно.

Популярні моделі:

 • Fabia
 • Octavia
 • Superb
 • Rapid
 • Spaceback

Інжекторні двигуни підходять для монтажу газобалонного обладнання. Майстри VipGaz працюють з машинами Skoda і відзначають, що переобладнання не змінює швидкісні якості двигуна. Газове паливо благотворно впливає на деталі циліндропоршневої групи і ДВЗ.

Переваги переходу на газ:

 • Витрати на паливо знижуються з першого дня їзди на пропані. Економія – до 50%!
 • Двигун використовується вдвічі довше завдяки характеру згорання газу. Октанове число – 110, вище за бензинове, пропан прогорає довше, зате без залишку. Нагару на стінках циліндра не утворюється, і мотор слугує довше.
 • Екологічне обладнання. В Європі ГБО на «Шкоду» ставлять, щоб зменшити викиди шкідливих речовин. Доказ «чистоти» переобладнаного авто – сертифікати Євро 2; 3; 4; 5 (залежить від покоління).
 • Машинного масла вистачає надовго. Палаючий газ залишає неторканою масляну плівку в циліндрі та картері.
 • Мотор працює, як тигр у русі: потужно, плавно і безшумно.
 • Пробіг без дозаправки виростає у 2 рази. Закінчиться пропан – електронний блок автоматом перемкне двигун на бензин. Водій заправиться, коли зручно йому, а не мотору.
 • Безпека. Ризик детонації газового балона в рази нижчий, ніж бензобака. Виробники подбали про багаторівневий захист обладнання..

VipGaz – майстерність, відточена роками

Наша компанія цінує бездоганну репутацію і гарантує професійний підхід на кожному етапі: від вибору обладнання до тестування встановлених форсунок. Встановлення ГБО на Шкоду виконує бригада майстрів, які спеціалізуються на чеських авто. 6–8 годин кропіткої роботи – і машина позбувається бензинової залежності.

Користуйтеся вигодами альтернативного палива роками і приїжджайте в сервіс на плановий техогляд газового обладнання.

Сподобалась стаття? Поділіться
Мы также установили
ГБО на Acura
3
ГБО на Cadillac
2
ГБО на шевроле
13
ГБО на Chrysler
2
ГБО на Citroën
1
ГБО на Daewoo
7
ГБО на Dodge
6
ГБО на Fiat
1
ГБО на джили
1
ГБО на Great Wall
1
ГБО на Hyundai
18
ГБО на Infiniti
7
ГБО на Jeep
5
ГБО на Kia
12
ГБО для Lada
4
Газ на Land Rover
1
ГБО на Lexus
10
ГБО на Linkoln
1
ГБО на Mazda
9
ГБО на Mercedes-Benz
12
ГБО на Mitsubishi
16
ГБО на Opel
5
ГБО на Porsche
4
ГБО на Range Rover
2
Ravon
1
ГБО на Renault
10
ГБО на Seat
2
ГБО на Смарт
0
ГБО на Subaru
13
ГБО на Suzuki
3
ГБО на Toyota
34
Volkswagen
15
ГБО на Volvo
5
ЗАЗ
3
ГБО на Ford
7
ГБО на Honda Главные вкладки
15
ГБО на Hummer
3
ГБО на Nissan
6
ГБО на Audi
5
ГБО на BMW
6
ГБО на Chery
3
ГБО на Peugeot
1
VipGaz