ГБО на Cadillac

ГБО на Cadillac і нюанси експлуатації

Бренд входить до концерну GMC, тому «кадилаківські» «шістки» і «вісімки» зустрічаються на інших моделях General Motors. Але характер у моторів інший, тому що для седанів і універсалів Cadillac застосовують особливі налаштування. Вимоги до люксових автомобілів усе ж підвищено.

Те саме стосується і газобалонного устаткування – не все, що добре для Тахо, наприклад, підійде для Escalade.

Встановлення ГБО на Кадилак

Преміальним авто належить відповідне обладнання. Йдеться насамперед про устаткування «Принс» 4-го і 5-го покоління. У першому випадку – це традиційне впорскування пропану в пароподібному стані, а в другому – просунута технологія впорскування скрапленого газу.

В обох випадках до обладнання додається персональне налаштування Prins, яке відповідає VIN-коду конкретного авто. Саме тому в регулюванні обходяться без автокалібрування і налаштувань через OBD.

Також з комплектом приходять кріплення і кронштейни під елементи устаткування з докладною інструкцією монтажу – це фірмова риса голландців.

Альтернативою може стати італійське обладнання класу преміум, якщо йдеться про ГБО 4-го покоління – у цьому сегменті дорогі італійці намагаються конкурувати з «Принсом», але поки що лише по ціні. Тож пам'ятайте: щоб газ на «Кадилаку» став повноцінною заміною бензину, економити на оснащенні не варто.

Нюанси

Могутньому двигуну одного редуктора-випарювача мало. У пікові моменти в моторах GM прокидається звірячий апетит. Недолік у паливі викликає провали в тязі, що небезпечно у відповідальні моменти – обгін, кікдаун. Саме тому устаткування для «американців» комплектують двома редукторами і форсунками підвищеної продуктивності.

Налаштовують систему на стенді: під наглядом сервісного ПЗ відтворюють режими експлуатації ДВЗ із кроком 500 об./хв. У пробках і міському трафіку, де і проходить 90% життя будь-якого Кадилака, машина спокійно споживає газ. Здогадатися, що мотор працює на пропані, можна лише за індикаторами кнопки перемикання між режимами газ/бензин. При різкому продавлюванні педалі включається бензинове впорскування. При переході в нормальний стан знову включається газ. Холодний пуск і прогрівання також проходять на бензині.

Сподобалась стаття? Поділіться
Мы также установили
ГБО на Acura
3
ГБО на шевроле
13
ГБО на Chrysler
2
ГБО на Citroën
1
ГБО на Daewoo
7
ГБО на Dodge
6
ГБО на Fiat
1
ГБО на джили
1
ГБО на Great Wall
1
ГБО на Hyundai
18
ГБО на Infiniti
7
ГБО на Jeep
5
ГБО на Kia
12
ГБО для Lada
4
Газ на Land Rover
1
ГБО на Lexus
10
ГБО на Linkoln
1
ГБО на Mazda
9
ГБО на Mercedes-Benz
12
ГБО на Mitsubishi
16
ГБО на Opel
5
ГБО на Porsche
4
ГБО на Range Rover
2
Ravon
1
ГБО на Renault
10
ГБО на Seat
2
ГБО на Skoda
11
ГБО на Смарт
0
ГБО на Subaru
13
ГБО на Suzuki
3
ГБО на Toyota
34
Volkswagen
15
ГБО на Volvo
5
ЗАЗ
3
ГБО на Ford
7
ГБО на Honda Главные вкладки
15
ГБО на Hummer
3
ГБО на Nissan
6
ГБО на Audi
5
ГБО на BMW
6
ГБО на Chery
3
ГБО на Peugeot
1
VipGaz